Steam moderatörlerinin hesapları var mıdır?

Keremtunus

Hectopat
Makaleler
2
Selam arkadaşlar adamın biri bana bugün dedi ki İngilizce ben dolandırıldım. Senin hesabını taklit edilerek beni dolandırdılar. 500 dolar tarzında bir şey SS atacağım zaten ve report ettiğini söyledi. Reportu da geri çekemediğini dedi. Ne yapmalıyım? Ve adam diyor ki "'second banana' bir Steam moderatorü, onu ekle sana yardımcı olsun." diyor. Ben buna inanmadım tabii ki. Steam moderatörleri hesap kullanmaz doğal olarak.

1.png
2.png
3.png
4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord'da kendini Steam moderatörü olarak tanıtan kişilere itibar etmeyin. Steam yetkilileri sizinle herhangi bir sosyal medya ya da mesajlaşma sitesi/uygulaması üzerinden iletişime geçmez.

Selam arkadaşlar adamın biri bana bugün dedi ki İngilizce ben dolandırıldım. Senin hesabını taklit edilerek beni dolandırdılar. 500 dolar tarzında bir şey SS atacağım zaten ve report ettiğini söyledi. Reportu da geri çekemediğini dedi. Ne yapmalıyım? Ve adam diyor ki "'second banana' bir Steam moderatorü, onu ekle sana yardımcı olsun." diyor. Ben buna inanmadım tabii ki. Steam moderatörleri hesap kullanmaz doğal olarak.

Eki Görüntüle 1116977Eki Görüntüle 1116978Eki Görüntüle 1116979Eki Görüntüle 1116980
Bu adam dolandırıcı. İnanma. Forumda çoğu kişi bu konuyla alakalı başlık açtı.

Hocam sizin dediğiniz second banana var ya.
Hah.
İşte o Valve'nin özel Steam gurubunda.
Sizle DC'den konuşan dolandırıcı ama bu gerçekten moderatör (second banana)
Adam dolandırmış ama moderatörü gerçek söylemiş.

Discord'da kendini Steam moderatörü olarak tanıtan kişilere itibar etmeyin. Steam yetkilileri sizinle herhangi bir sosyal medya ya da mesajlaşma sitesi/uygulaması üzerinden iletişime geçmez.

Ya kanka bir adam var aynı olaydan dolandırıcı olduğunu fakettim ama bana cihazlardaki bütün Steam hesaplarımı kapattırdı ve telefon numaramı değiştirtti bir şey olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı