Steam'de aynı oyunu 2 kez iade etme sorunu

TRVP LXRD

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Steam'den The Forest adlı oyunu aldım ve 2 saat olmadan iade ettim. Sonrasında oyunu tekrar aldım ve yine 2 saat olmadan iade ettim ama toplamda oyun süresinin 2 saati geçtiği için iademi alamadım. Yani ilk aldığım zaman ki saatlerde sayılmış. Diyeceğim o ki bunun hakkında bir şey yapılabilir mi, sonuçta ikinci kez aldığım zaman 2 saati geçmedi oyun sürem yoksa para boşa mı gitti?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Steam'den The Forest adlı oyunu aldım ve 2 saat olmadan iade ettim. Sonrasında oyunu tekrar aldım ve yine 2 saat olmadan iade ettim ama toplamda oyun süresinin 2 saati geçtiği için iademi alamadım. Yani ilk aldığım zaman ki saatlerde sayılmış. Diyeceğim o ki bunun hakkında bir şey yapılabilir mi, sonuçta ikinci kez aldığım zaman 2 saati geçmedi oyun sürem yoksa para boşa mı gitti?
?Oyunu alıp iade edip neden tekrar aldınız ve tekrar iade etmek istiyorsunuz?

Zamanında Left 4 Dead 2 birkaç günlüğüne bedava olmuştu. Kütüphaneme ekleyip koleksiyon kartı düşürme programını çalıştırdım, birkaç saat oynamış sayıldı. Oyunun bedava olduğu gün sona erdi ve oyun kütüphanemden kaldırıldı. Birkaç ay sonra oynamak için aldığımda oynama saatim 4 veya 5 saat olarak gözüküyordu. Steam support a yeni aldım neden böyle gözüküyor diye sorduğumda oyun bedava iken oynamışsınız, isterseniz iade işlemini başlatabiliriz demişlerdi de iade etmeyip kendim oynamıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı