Steam'de aynı oyunu 2 kez iade etme sorunu

Eğer ikinci oyuna başladığınız nokta birinci oyunda bıraktığınız yer ise tabii ki 4 saat oynamış oluyorsunuz.
Bırakılan yerde başlamasına gerek yok. Steam'in kendisi toplam oyun süresini hesaplıyor. Yeni oyuna başlansa bile Steam toplam oyun süresi üzerinden değerlendiriyor.

?Oyunu alıp iade edip neden tekrar aldınız ve tekrar iade etmek istiyorsunuz?
İlk aldığımda sarmadı tektim çünkü sonra iade ettim sonra arkaşlarımla beraber aldık ilk gün sıkıntı yoktu sonrasında oyun sık sık çökmeye başladı. Bende tekrar iade ettim.
Tek kurnaz sen değilsin sürekli iade edip oyunumu bitircen ;)
Ahahahaha bu komikti 😂 ilk aldığımda tektim sarmadı i yüzden iade ettim sonra arkadaşlarla beraber aldık bu seferde oyun çok şık çökmeye başladı o yüzden iade ettim.
Oyunu beğenmedin iade ettin hadi tamam, alıp bir daha iade etmen demek zaten amacını belli ediyor, pes diyorum. Yapacağın bir şey yok. Paran boşa da gitmemiş almışsın oyunu.
Pes diyecek bir şey yok kardeşim ilk aldığımda tektim sarmadı oyun sonra arkadaşlarımla aldım bu seferde oyun habire çöküyor o yüzden iade ettim bilip bilmeden yorum yapmayın.
Mantıklı deneme ama görünen o ki ilk akıllı siz değilmişsiniz. Steam önlemini almış.
Yav hocam bilip bilmeden konuşma lütfen.
Ne yazık ki. Oyunu iade bile etseniz oynadığınız saat süresi her zaman kayıtlı kalıyor.
Teşekkürler
Oynamaya devam etmek dışında bir şey yapamazsın maalesef
Teşekkürler
Eğer ikinci oyuna başladığınız nokta birinci oyunda bıraktığınız yer ise tabii ki 4 saat oynamış oluyorsunuz.
Hayır tekrar baştan başladım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı