Steam'de olup bilgisayarda crackli bulunan Far Cry 3 nasıl orijinale çevrilir?

İşletim sistemi
Windows 10

HEİSENBERG72

Hectopat
Daha fazla  
Steam hesabımda Far Cry 3 var, bilgisayara önceden crackli indirmiştim orijinali Steam hesabımda olduğu için Steam'den tekrar indirmek zorunda kalmadan crackli olanı nasıl Steam versiyonuna çevirebilirim?

İnternet yavaş olduğu için uzun sürede iniyor o yüzden tekrar indirmek istemedim.

İlk olarak Far Cry 3'ün appmanifest dosyasını internetten bulmalısınız. Bulduktan sonra oyunu indirmeye başlatın ve Steam'ı görev yöneticisinden kapatın. Sonra appmanifest C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps kısmına atmalısınız.

Ondan sonra korsan olanı C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common kısmına atın. Steam'ı açtığınız zaman dosyalar doğrulanacaktır.

İlk olarak Far Cry 3'ün appmanifest dosyasını internetten bulmalısınız. Bulduktan sonra oyunu indirmeye başlatın ve Steam'ı görev yöneticisinden kapatın. Sonra appmanifest C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps kısmına atmalısınız.

Ondan sonra korsan olanı C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common kısmına atın. Steam'ı açtığınız zaman dosyalar doğrulanacaktır.

Appmanifest dosyasını nereden bulabilirim? İnternetten araştırdım fakat bulamadım.

Far Cry 3'e sahip bir arkadaşınıza Far Cry 3'ün konumu açtırın. Sonra kırmızı ile çizdiğim alandaki appmanifest dosyalarının hepsini isteyin. Ve kendi appmanifest dosyalarınızın olduğu konuma atın.

Kırmızı ile çizili alan yok mesajı gözden geçirebilir misiniz, ya da ben mi göremedim?

Yeni konular

Geri
Yukarı