Steam'de Tekken 8 Demo Çıktı

Leuna

Centipat
Merhaba arkadaşlar, iyi Sosyaller. Konsollarda demosu bulunuyordu. Bilgisayara bugün eklenmiş. Boyutu 28 GB. 4 karakter ile oynanıyor. Paul, Jin, Kazuya ve Nina. Ek olarak story kısmının giriş kısmını oynayabiliyorsunuz. Ek bir bilgi olarak remote play ile arkadaşınızla 1V1 deneyimleyebiliyorsunuz. Almayı düşünenler için denemek amaçlı güzel bir fırsat.

Oyunun tam çıkış tarihi ise 26 Ocak 2024.

Merhaba arkadaşlar, iyi Sosyaller. Konsollarda demosu bulunuyordu. Bilgisayara bugün eklenmiş. Boyutu 28 GB. 4 karakter ile oynanıyor. Paul, Jin, Kazuya ve Nina. Ek olarak story kısmının giriş kısmını oynayabiliyorsunuz. Ek bir bilgi olarak remote play ile arkadaşınızla 1V1 deneyimleyebiliyorsunuz. Almayı düşünenler için denemek amaçlı güzel bir fırsat.

Oyunun tam çıkış tarihi ise 26 Ocak 2024.
Demo sürümünde 1v1 şansı baya iyi bu arada.

Tekken oyunlarında hakikaten taktik kasabilen var mıydı? Şahsen tuş spamlayıp oynuyordum.

1703193829656.png

Şöyle bir sistem var. Tek tuşa basarak kombo yaptırıyor oyun. Spamlamaya gerek kalmadı artık. Bu sistem Tekken 7'de vardı fakat sadece özel hareketleri kapsıyordu. Bu oyunda direkt kombo yaptırmaya yöneltmişler. Tabii Online kısmında bu özellik devre dışı bırakılıyor. Online girip spam atana da şapka çıkartmak lazım :D

Ben çok beğendim ama indirimli fiyatı bile 1200 TL denk geliyor. Sanırım fiyat düşmeyecek.

Yabancılarda 70 dolara satılıyor, bizde yine fiyatını 45 dolara düşürmüşler. Ek olarak SF6 çıktıktan 6 ay sonra %34, Mortal Kombat 1 çıktıktan 3 ay sonra %40 indirime girdiğine bakarsak, Tekken'de 3-6 ay içerisinde %25-40 arası bir indirime girer yüksek ihtimal.

Geri
Yukarı