Steam'de Tekken 8 Demo Çıktı

Güzel bir oyun çıkacak gibi duruyor ama fiyatı pahalı.

Oyun bayağı iyi olmuş. Fiyat konusunda aşağıda belirttiğim gibi durum aslında. Yabancıların çoğu indirim bekleyeceğini belirtmiş.

Yabancılarda 70 dolara satılıyor, bizde yine fiyatını 45 dolara düşürmüşler. Ek olarak SF6 çıktıktan 6 ay sonra %34, Mortal Kombat 1 çıktıktan 3 ay sonra %50 indirime girdiğine bakarsak, Tekken'de 3-6 ay içerisinde %25-50 arası bir indirime girer yüksek ihtimal.

Oyun bayağı iyi olmuş. Fiyat konusunda aşağıda belirttiğim gibi durum aslında. Yabancıların çoğu indirim bekleyeceğini belirtmiş.
Mortal Kombat 1’i 481 TL’ye aldım.
Street Fighter 6 steam’de indirimli fiyatı 30 dolar ve almak istediğim diğer oyun tekken 8 ama 45 dolar. İndirim beklesem mi daha yoksa alsam mı? Ya dolar artarsa o ihtimal olduğu için önümüzdeki sene bu fiyatlara hiç bulamayabiliriz.

Mortal Kombat 1’i 481 TL’ye aldım.
Street Fighter 6 steam’de indirimli fiyatı 30 dolar ve almak istediğim diğer oyun tekken 8 ama 45 dolar. İndirim beklesem mi daha yoksa alsam mı? Ya dolar artarsa o ihtimal olduğu için önümüzdeki sene bu fiyatlara hiç bulamayabiliriz.
Ben de fiyat artışından korkuyorum ama Tekken 8'e 1200 TL vermek mantıklı değil

Mortal Kombat 1'i 481 TL'ye aldım.
Street Fighter 6 Steam'de indirimli fiyatı 30 dolar ve almak istediğim diğer oyun Tekken 8 ama 45 dolar. İndirim beklesem mi daha yoksa alsam mı? Ya dolar artarsa o ihtimal olduğu için önümüzdeki sene bu fiyatlara hiç bulamayabiliriz.

Tekken için 3-6 ay falan beklerim derseniz indirim bekleyebilirsiniz. Fakat indirim alsada ilk indirimlerde %30 küsur falan alır. SF6 bu fiyat bandında tercih edilebilir bir oyun, ama ekstradan ona da indirim beklenebilir. En azından %50 alana kadar SF6 bekletebilirsiniz. Ben şahsen Tekken'i alıp SF6 için daha yüksek indirim beklemeyi düşünüyorum.

MK1 kral diğerleri fos lunapark gibi rengarenk SF6 da alayım dedim bi ara dursun kenarda diye sonra yorumları gördükçe tereddütte kaldım tekken bana hitap etmiyor zaten aşırı uzak doğu kültürü baskın bi oyun karakterler irite edici. SF6 ve mk sahibi bi arkadaş fikirlerini belirtebilirmi almaya değer mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı