SteelSeries 1 Arctis Wireless nasıl iadeye gönderilebilir?

doctorwho

Hectopat
Ürünü geçen sene ağustos ayında Trendyol üzerinden aldım. Şimdilerde ile kafa bandının olduğu kısımda bir gevşeme mevcut ve kulak padi de genişledi. Taşınırken ürünün kutusu haliyle garanti belgesi ve diğer şeyler atılmış. Trendyol üzerinden aldığıma dair e-fatura var. Ürünü nasıl garantiye gönderebilirim? Göndermem mümkün mü ya da.

Ürünü geçen sene ağustos ayında Trendyol üzerinden aldım. Şimdilerde ile kafa bandının olduğu kısımda bir gevşeme mevcut ve kulak padi de genişledi. Taşınırken ürünün kutusu haliyle garanti belgesi ve diğer şeyler atılmış. Trendyol üzerinden aldığıma dair e-fatura var. Ürünü nasıl garantiye gönderebilirim? Göndermem mümkün mü ya da.

Aldığın yerin linkini atabilir misin?

Hocam teknik olarak ya da kozmetik olarak bir kusuru yoksa, kullanırken ses patlaması, cızırtı, kablosuzlarda batarya sorunu ya da baglanma gibi sorunlar çıkarmadıgı takdirde kullanımdan dolayı esneme gibi problemleri ücretli yapacaklardır. Bilmiyorsanız diye sölüyorum.

Garanti hadi neyse de kutusuz alırlar mı bilemedim hocam. Sorun sadece pad ise firmaya mail atın, müşteri memnuniyeti kapsamında size ücretsiz pad gönderebilirler.

Geri
Yukarı