SteelSeries Aerox 3 alınır mı?

Bütçe
1500, 1600

UranusWASTAKEN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben buna benzer bir konu daha açmıştım mouse önerileri için ama bu ondan farklı olduğunu düşündüğüm için başka bir konu açmak istedim.
Fiyat bütçem 1500 TL, taş çatlasın 1600 TL olur ve SteelSeries Aerox 3 almayı düşünüyorum. bir arkadaşım daha kullanıyormuş ona sordum hafif, rahat diye yorumladı. yaklaşık 4 yıl boyunca ağır Mouse'lar kullandım, G300s veya klasik BİM Mouse'ları gibi :). Genelde Valorant, CS:GO, Apex, League of Legends oynuyorum. Kısacası oyun oynamayı seven birisiyim. Onun için de güzel bir fareye ihtiyacım var, gecikmesi. vb düşük olan. Wireless'a ilgim arttı son günlerde ancak bilgisayarımda Bluetooth özelliği yok anlayan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Wireless Mouse'lar için Bluetooth şart mı diye. Ve 1500 TL ve 1600 TL arasında mouse önerileri de yaparsanız mutlu olurum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürlerimi iletirim.

Merhaba, ben buna benzer bir konu daha açmıştım mouse önerileri için ama bu ondan farklı olduğunu düşündüğüm için başka bir konu açmak istedim.
Fiyat bütçem 1500 TL, taş çatlasın 1600 TL olur ve SteelSeries Aerox 3 almayı düşünüyorum. Bir arkadaşım daha kullanıyormuş ona sordum hafif, rahat diye yorumladı. Yaklaşık 4 yıl boyunca ağır Mouse'lar kullandım, G300s veya klasik BİM Mouse'ları gibi :). Genelde Valorant, CS:GO, Apex, League of Legends oynuyorum. Kısacası oyun oynamayı seven birisiyim. Onun için de güzel bir fareye ihtiyacım var, gecikmesi. Vb düşük olan. Wireless'a ilgim arttı son günlerde ancak bilgisayarımda Bluetooth özelliği yok anlayan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. Wireless Mouse'lar için Bluetooth şart mı diye. Ve 1500 TL ve 1600 TL arasında mouse önerileri de yaparsanız mutlu olurum. Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürlerimi iletirim.

Evet alınır. Hayır Bluetooth şart değil içerisinde USB dungle var onu PC'nin USB girişine tak ve mouseyi altındaki düğmeden 2.4 GHz kısmına al otomatik bağlanıyor. Tavsiyem PC hocası TV kanalından Aerox 3 incelemesini izle bayağı iyi anlatıyor. Umarım işine yaramıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı