SteelSeries Aerox 3 mü 5 mi alınır?

Aerox 5, bir tık daha iyi.

Fiyat farkına değer mi dersin

Fiyat farkına değer mi dersin
Hocam asla o paralar etmez o mouse, saçmalamayın.

Hocam asla o paralar etmez o mouse, saçmalamayın.

Hocam sizin mouse ile ilgili bilginiz var anladığım kadarıyla attığınız modeli inceledim fiyat olarak performansına göre SteelSeries'e göre çok daha uygun katılıyorum ama gözüme pek hitap etmedi açıkçası önerebileceğiniz farklı bir model var mıdır RGB olursa tadından yenmez açıkçası(Şimdi gördüm linkleri :)

Hocam sizin mouse ile ilgili bilginiz var anladığım kadarıyla attığınız modeli inceledim fiyat olarak performansına göre SteelSeries'e göre çok daha uygun katılıyorum ama gözüme pek hitap etmedi açıkçası önerebileceğiniz farklı bir model var mıdır RGB olursa tadından yenmez açıkçası
Üstte bir kaç model daha attım.

Hocam Lamzu markası hoşuma gitti açıkçası diğerleri biraz tombik kalmış ama Lamzu ile ilgili araştırmalar yapacağım teşekkürler

Bir de profilinizde gördüm hazır sorayım Akko markası klavye tercih eder misiniz bu aralar aşırı hoşuma gitmeye başladı açıkçası
Evet iyi modeller.

Evet iyi modeller.

Hocam Lamzu markası gerçekten hoşuma gitti açıkçası beni stelleseries takıntısından kurtardınız vallahi sanırım Atlantis modelini alacağım. Şimdiden iyi günler

Evet iyi modeller.

Geç oldu tekrar rahatsız ediyorum şimdi de Razer Viper 2 ile Lamzu Atlantis arasında kaldım. Tekrar rahatsızlık verdim kusura bakmayın hemen kısa bir cevap yeterli olacaktır hocam

Son düzenleme:
Hocam Lamzu markası gerçekten hoşuma gitti açıkçası beni stelleseries takıntısından kurtardınız vallahi sanırım Atlantis modelini alacağım. Şimdiden iyi günler

Geç oldu tekrar rahatsız ediyorum şimdi de Razer Viper 2 ile Lamzu Atlantis arasında kaldım. Tekrar rahatsızlık verdim kusura bakmayın hemen kısa bir cevap yeterli olacaktır hocam
Viper V2 3.800 TL civarı değil miydi ya? Bütçeniz 3.800'e yeter ise aynı siteden Ninjutso Sora var.

Viper V2 Pro Amazon'da indirime girmiş, şimdi gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı