SteelSeries Arctis 7 vs 7 Plus

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimdeki SS Arctis 5 kulaklığı satıp 7'ye geçmek istiyorum. Kablolu olduğundan dolayı pek kullanamadım. Bilgisayarda ara sıra oyunlarda kullanmak amaçlı almayı düşünüyorum. Bu aşağıdaki kulaklıkların tam olarak farkı nedir? Biri Playstation için üretilmiş fakat özellik anlamında bir farkları bulunuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yabancı bir test sitesine göre 7 Plus'ın tizinin bir tık daha iyi olduğu belirtilmiş. Aynı zamanda 7 Plus'ta Channel Mixing özelliğinin olduğu belirtilmiş. Genel skor olarak 7 Plus daha iyi denmiş. Arada çok bir fark yok sanırım.

Yabancı bir test sitesine göre 7 Plus'ın tizinin bir tık daha iyi olduğu belirtilmiş. Aynı zamanda 7 Plus'ta channel mixing özelliğinin olduğu belirtilmiş. Genel skor olarak 7 Plus daha iyi denmiş. Arada çok bir fark yok sanırım.

Teşekkürler hocam. Standart, ara sıra oyun amaçlı kullanacak olan bir kullanıcı fark hissetmez o halde. Zaten 7P genel olarak Arctis 5'ten daha üstün ise "keşke 7 Plus alsaydım" demem diye düşünüyorum. Çünkü kullandığım süre boyunca Arctis 5'ten her anlamda çok memnun kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı