SteelSeries Arctis Nova 1 vs Razer BlackShark V2 X

Hayır 7.1 ve SteelSeries Sonar tamamen farklı. 7.1 uygulamasında zaten sadece 7.1'i açabiliyorsunuz ve bundan ibaret.

Eki Görüntüle 1851211

Fakat ses ile, mikrofon ile oynamak isterseniz SteelSeries Sonar daha detaylı ayar yapabilirsiniz. Ben 7.1'i sadece belli oyunlarda kullanıyorum zaten. Video izlerken veya müzik dinlerken pek iyi olmuyor.

Bu arada ikisini aynı anda kullanabiliyorsunuz.

Teşekkürler. 7.1 çok fark yaratıyor mu oyunlar için?

Teşekkürler. 7.1 çok fark yaratıyor mu oyunlar için?

Destekleyen oyunlar için evet fark yaratır. Sesleri daha iyi alırsınız. Ben rekabetçi olarak daha çok CS:GO oynadığım için ve CS:GO 7.1 desteklemediği için pek kullanmıyorum. Fakat Fortnite'da kullanıyorum ve gayet güzel oluyor.
Ayrıca bazen Minecraft'ta bile kullanıyorum :D
Bu arada ben 7.1 seçeneğini her zaman açık tutup, SteelSeries Sonar'dan 7.1'siz kulaklığı seçiyorum bu sayede istediğim oyunda ses karıştırıcısından veya oyunun içindeki ses seçeneklerinden 7.1'e geçip, istediğimde ise 7.1'siz oynayabiliyorum sürekli uygulamadan değiştirmeden.

1688723219539.png

Bu arada 7.1'in açınca ses cihazları kısmına ekstra hoparlör 7.1 Surround sound diye bir ses seçeneği ekliyor istediğiniz oyunda oyunun kendi ayarlarından veya ses karıştırıcısından onu seçerek 7.1'i oyunda aktifleştirebiliyorsunuzç

Ben aldım SteelSeries Arctis Nova 1 belki sorun bendedir ama gram bass yok ses az tizler kulak tırmalıyıcı sesi fulleyince ara sıra pıt pıt ses yapıyor vatan mağazasından aldığım için iade alınmıyor sinirim aşırı bozuldu.

Destekleyen oyunlar için evet fark yaratır. Sesleri daha iyi alırsınız. Ben rekabetçi olarak daha çok CS:GO oynadığım için ve CS:GO 7.1 desteklemediği için pek kullanmıyorum. Fakat Fortnite'da kullanıyorum ve gayet güzel oluyor.
Ayrıca bazen Minecraft'ta bile kullanıyorum :D
Bu arada ben 7.1 seçeneğini her zaman açık tutup, SteelSeries Sonar'dan 7.1'siz kulaklığı seçiyorum bu sayede istediğim oyunda ses karıştırıcısından veya oyunun içindeki ses seçeneklerinden 7.1'e geçip, istediğimde ise 7.1'siz oynayabiliyorum sürekli uygulamadan değiştirmeden.

Eki Görüntüle 1851354

Bu arada 7.1'in açınca ses cihazları kısmına ekstra hoparlör 7.1 Surround sound diye bir ses seçeneği ekliyor istediğiniz oyunda oyunun kendi ayarlarından veya ses karıştırıcısından onu seçerek 7.1'i oyunda aktifleştirebiliyorsunuzç

Teşekkürler karışık duruyor. Sesi henüz Discord'da deneyemedim ama ses kayıt uygulamasında bir garip çıkıyor sesim bu dediğiniz uygulamadan ayarlamayı deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı