SteelSeries Arctis Nova 3 vs SteelSeries Arctis Nova 4P

MehmetYP

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: MSI Ventus RTX 2060 12G OC. CPU: Ryzen 5 5600. CPU COOLER: Deepcool AK400 DIGITAL. RAM: HyperX Fury 32GB (2x16) CL18 3600MHz. Motherboard: MSI MAG B550 Tomahawk. SSD: Kingston KC3000 2048GB M.2 . SSD: Kingston A2000 500GB M.2. CASE: Bitfenix Nova Mesh NSE-300-KKGSK-4A.
Meslek
Lazer Kesim Ustası
Uzun zamandır SteelSeries Nova 3'ü almayı düşünüyordum. Fakat kablosuz kulaklık da kullanmakta istiyordum. Fiyatların yakın olması sebebiyle Arctis Nova 4P ile Nova 3 arasında kaldım. Hangisini almak daha mantıklı? Bu arada başka bir kulaklık önermeyin, steelseries kullanmak istiyorum.

nova 4p ps için düz nova 4 al

Uzun zamandır SteelSeries Nova 3'ü almayı düşünüyordum. Fakat kablosuz kulaklık da kullanmakta istiyordum. Fiyatların yakın olması sebebiyle Arctis Nova 4P ile Nova 3 arasında kaldım. Hangisini almak daha mantıklı? Bu arada başka bir kulaklık önermeyin, steelseries kullanmak istiyorum.

nova 4p ps için düz nova 4 al
Nova 4P'nin PS için olması hiçbir anlam ifade etmiyor. Nova 4 ile Nova 4P veya Nova 7 ile Nova 7P tamamen birebir aynı kulaklıklar. 4P sadece PS için optizime edilmiş o kadar.

Nova 3 aldım bile dostlar. Nova 4P sormamın sebebi normal versiyonundan daha ucuz olmasıydı.

Nasıl kulaklık? Almaya değer mi? Basları iyi biliyorum, tizleri, enstürman bazlı müziklerde nasıl? Oyunlarda nasıl? Rahatlığı nasıl? vb. aklımda pek çok soru var. Bunun ile HyperX Cloud 3 arasında kaldım. Hangisini almalıyım?

Nasıl kulaklık? Almaya değer mi? Basları iyi biliyorum, tizleri, enstürman bazlı müziklerde nasıl? Oyunlarda nasıl? Rahatlığı nasıl? vb. aklımda pek çok soru var. Bunun ile HyperX Cloud 3 arasında kaldım. Hangisini almalıyım?
Öncelikle hafif ve rahat. Ses miktarı güzel, oyunlarda rahat ses kasabiliyorum. İyi bir müzik kulağım yok fakat bana güzel geliyor sesler, bass vs. Bence alınır, zaten steelseries fanıyım bir miktar :D Öneririm. Steelseries GG uygulamasında Sonar'ı aktifleştirirsen bayağı bir ses ayarı açılıyor, ben pek uğraşmadım. kendi zevkine göre, müzik veya oyun için ayarlamalar yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı