SteelSeries Arctis Nova 4 ile Nova 3 arasındaki farklar nelerdir?

Kambur_Kaplumba

Femtopat
Daha fazla  
Kulak üstü kulaklık kullanmaya başladığımdan beri kablosuz kulak üstü oyunu kulaklığı kullanmak istiyorum. Bunun için de araştırma yaparken Arctis Nova 4, 4X, 4P modellerine denk geldim. Öncelikle Nova 3 ile 4 arasındaki kablosuz olmasının dışında ne gibi farklar var? Ve Nova 4, 4X, 4P arasında Xbox için olması ve PlayStation için olması dışında bir fark var mı? Sürücü olsun, ses kalitesi olsun, mikrofon kalitesi olsun. Eğer fark varsa da aralarında 1000 TL gibi bir fiyat farkı açacak bir fark var mı bunu öğrenmek istiyorum. Eğer aralarında bir fark yoksa ya 4X ya da 4P almayı düşünüyorum. Bu fiyat bandında başka kablosuz oyuncu kulaklıkları varsa da önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Linkler:

Ayrıyeten Nova 3'ün fiyatı:

X ve P serilerinin farkı konsollarda daha düşük gecikme vermek için özel dizayn edilmiş olmaları. İki modelide kullanmış biri olarak arada Wireless dışında ses kalitesi olarak Nova 4 daha üstün ama RGB aydınlatması yok. Onun dışında diğer özellikleri hemen hemen aynı mikrofon çok temiz ve malzeme kalitesi gayet uzun ömürlü, sağlam hissettiriyor.

Nova 3 kullanıyorum yaklaşık bir aydır. Steelseries GG indirip Sonar kısmından ve kulaklığın olduğu bölümden ayarlama yapmazsanız mikrofon aşırı çızırtılı oluyor. Yaklaşık 1-2 saat uğraşarak ve Nvidia Broadcast uygulaması ile destekleyerek bu sorunu çözdüm. Kulaklık hafif, ses sürücüleri olarak güzel bir kulaklık. Bass ve Tizleri güzel bir şekilde verebildiğini düşünüyorum, zaten müzik kulağım o kadar iyi değil. Malzeme kalitesi olarak da güzel bir kulaklıktır. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı