SteelSeries Arctis Nova 7 vs Logitech G PRO X Wireless

Nova 7 de dip ses var tavsiye etmiyorum. G PRO X kullanmadim o konuda bir şey soyleyemem.

Hocam dip ses falan yok kim yaydı bu Arctis'lere dip ses olayını anlamıyorum. Kendim Arctis Nova 3 kullanıyorum arkadaşımda nova 7 var. Kendi yazılımdan çevre sesi modunu kapatıyorsunuz dip ses falan olmuyor. Kulaklık F/P zaten dengi yok o fiyata hepsinin. Oyun kulaklığı olmasına rağmen bassları kafa titretiyor, mikrofonun her yerden sertifikası var zaten. Yazılım olarak zaten muhteşem bir sürü ayarı var güncelleme bile geliyor kulaklığa.

Hocam dip ses falan yok kim yaydı bu Arctis'lere dip ses olayını anlamıyorum. Kendim Arctis Nova 3 kullanıyorum arkadaşımda nova 7 var. Kendi yazılımdan çevre sesi modunu kapatıyorsunuz dip ses falan olmuyor. Kulaklık F/P zaten dengi yok o fiyata hepsinin. Oyun kulaklığı olmasına rağmen bassları kafa titretiyor, mikrofonun her yerden sertifikası var zaten. Yazılım olarak zaten muhteşem bir sürü ayarı var güncelleme bile geliyor kulaklığa.

Hocam ben nova 7 almayı düşünüyorum da PC ve PS4 kullanacağımda 7P mi yoksa 7 almam daha iyi olur? Program üzerinden yaptığımız sonar ayarları PS4 kullanılabiliyor mu?

Hocam ben nova 7 almayı düşünüyorum da PC ve PS4 kullanacağımda 7P mi yoksa 7 almam daha iyi olur? Program üzerinden yaptığımız sonar ayarları PS4 kullanılabiliyor mu?

Kulaklığın içinde ses kartı var yani ayarı bir kere yapıyorsun istediğin yerde kullanıyorsun. Fiyat olarak normalk daha ucuzdu onu alın hocam.

Kulaklığın içinde ses kartı var yani ayarı bir kere yapıyorsun istediğin yerde kullanıyorsun. Fiyat olarak normalk daha ucuzdu onu alın hocam.
Sende nova olduğundan emin misin? sonar ayarı demiş istediğin yerde kullanıyorsun demişsin, nova 7 kulaklıkta sonarın hiçbir ayarını başka yerde kullanamıyorsun. Hatta SS kulaklıkların hiçbirinde sonar ayarlarını kullanamıyorsun

SteelSeries Arctis Nova 7 vs Logitech G PRO X Wireless... Hangisini tavsiye edersiniz?
G pro x denemedim ama kullananlar memnun olduğunu söylüyor, fakat nova 7 elimde var ,kesinlikle o paranın yarısını hak etmiyor ,baktıklarına ekleme bile onun yerine razer barracuda ,razer blackshark v2 pro bunlara bak ,veya arctis pro 2. el olabilir ama nova 7 uzak dur.

Kulaklık deneten mağazalar var oralarda yan yana dene öyle karar ver ,zaten nova 7 ile blackshark yan yana denediğinde nova 7 yüzüne bakmazsın

Kendim kullaniyorum yayinti falan degil var oyle bir sorun.

1691437719365.png

Belli bir ses seviyesinin altinda %60 da alinmiyor ses ayar yapinca. Ama bunun uzerine cikinca tisss diye ses geliyor. Kullanmadigin urun hakkinda yorum yapmamani rica ediyorum. Nova 7 alinmaz demedim sadece sorun yasadigimi belirttim. 6000 lira verip bu sesi almak rahatsiz edici cunku. Ha dip ses kablosuzlarda elzem gibi bir sey de yine de belirtmek lazim ben rahatsiz oldugum icin gittim Cloud Alpha S aldim.

Kendim kullanıyorum yayinti falan degil var oyle bir sorun.

Eki Görüntüle 1893882

Belli bir ses seviyesinin altinda %60 da alinmiyor ses ayar yapinca. Ama bunun uzerine cikinca tisss diye ses geliyor. Kullanmadigin ürün hakkinda yorum yapmamani rica ediyorum. Nova 7 alinmaz demedim sadece sorun yasadigimi belirttim. 6000 lira verip bu sesi almak rahatsiz edici cunku. Ha dip ses kablosuzlarda elzem gibi bir şey de yine de belirtmek lazim ben rahatsiz oldugum icin gittim Cloud Alpha S aldim.

Ben şu anda nova 3 kullanıyorum belirttiğim gibi yorumdaki sorunu da yaşadım biliyorum ama son gelen Firmware güncellemesinde o sorun kalktı bende. Siz sorunu çevresel ses kapalıyken ve Firmware güncellemişken alıyorsanız bir sorun var demektir zaten ama SteelSeries kendisi bu sorun için bir güncelleme hazırladıklarını ve bütün novalar için yayınlayacaklarını belitmişlerdi. Yani sizde de çözülmüş olması lazım. Zamanında iyi araştırdığım için o şekilde yazmıştım. Bir de yayıntıdan kastım benim sitem ettiğim olay kulaklık o yazılım olmadan performansınız %60'ını vermesine rağmen yüklemeyi bilmeyip o ayarı kapatmadan dip ses sorunu var yazanlar. Umarım anlatabilmişimdir derdimi yanlış anlama lütfen.

Sende nova olduğundan emin misin? Sonar ayarı demiş istediğin yerde kullanıyorsun demişsin, nova 7 kulaklıkta sonarın hiçbir ayarını başka yerde kullanamıyorsun. Hatta SS kulaklıkların hiçbirinde sonar ayarlarını kullanamıyorsun.

Şu şekilde SteelSeries GG'yi indirdiğiniz zaman orada Engine var. Oraya yapıcağınız bütün ayarlar cihazın ses kartına yazılıyor ve istediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz. Yanlış yazmışsam eğer özür dilerim. Ben nova 3 kullanıyorum.

Geri
Yukarı