SteelSeries Nova 7 vs Nova 4P

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
Biri 4200 ancak playstatıon versıyonu digeri ise 6300. Sızce hangısini almak daha mantıklı veya farklı bır onerınız var mı? Belki Razer barracuda pro.
Her kulaklıgı gomen ınsanları gormekten gına geldıgı ıcın kulaklık secemıyorum. Amazon'dan Nova 3 almıstım ucuz oldugu ıcın ancak memnun kalsam da degısımle beraber 3. kez mıkrofonu bozuk ürün geldı. Dolayısıyla farklı bır urune yonelmek ıstıyorum.

Son düzenleme:
Biri 4200 ancak PlayStation versıyonu digeri ise 6300. sızce hangısini almak daha mantıklı veya farklı bır onerınız var mı? Belki Razer Barracuda Pro.
Her kulaklıgı gomen ınsanları gormekten gına geldıgı ıcın kulaklık secemıyorum. Amazon'dan Nova 3 almıstım ucuz oldugu ıcın ancak memnun kalsam da degısımle beraber 3. kez mıkrofonu bozuk ürün geldı. Dolayısıyla farklı bır urune yonelmek ıstıyorum.

Değilmi her şeyi gömüyorlar 🤣 Logitech Pro X kullanıyorum öneririm müzik dinlerken efsane, ses kasarken bayağı iyi kablolusunu kullanıyorum. Faydası olması için aşağıya konu atıyorum oradan kulaklığı nasıl ayarlayacağınız yazıyor. EQ ayarı tavsiyesi yazmıştım o kısmı yapmayın sesler başka arkadaşın attığından kötüydü ona kıyasla, ama EQ yazılımı olarak fxsound iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı