Sizce bu sene NBA şampiyonu kim olur?

Kim şampiyon olur?

• Cleveland Cavaliers

Oy: 3 16,7%
  • Golden State Warriors

Oy: 15 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    18
  • Anket kapandı .
Ben Cavs için hala ümitliyim. Daha doğrusu King her şeyini ortaya koyacağı için ümitliyim. Michael Jordan ile büyüdüm, izledim ve kendisi biz basketbol oynarken adı dilimize dolanan bir efsaneydi. Ama, LeBron ile karşılaştırmam gerekirse, LeBron benim gözümde GOAT. Zaten birçok kişide belirtiyor. Özellikle Amerika'da ki eski topraklar hala bunu kabul etmiyor veya edemiyor. :)

Acayip saçmalanmış Curry ile alakalı. Ne demek abartıldığı kadar oynamıyor NBA tarihinin en iyi şutöründen bahsediyoruz burada. Oyun kuruculuğundan ve handlelarından bahsetmiyorum bile. Karşılaştırma yapılmamalı ile alakalı ne dediğinizi anlamadım istersem Zaza kazması ile Lebron'u karşılaştırırım.
Ayrıca unutmayın bir okçu daha yaklaşamadan onlarca şövalye öldürebilir. Burada kimse Curry ile Lebron'u kıyaslamıyor ayrıca ve bu saçma çıkışınızı anlamış değilim.
Curry'nin egosunun tavan yaptığı konusunda kesinlikle size katılmıyorum çünkü gerek dün verdiği gerek maçtan sonra verdiği röportajlarda Lebron'u öve öve bitiremedi. İnsanlarda bulunan Curry düşmanlığını anlamış değilim. Ben Curry hayranıyım ama Lebron'a düşman değilim ayrıca saygı duyuyorum. Çöpten farksız takımıyla yaptıkları ile sezonun MVP'si seçilmesini bile istiyorum.
Bunu buraya yazıyorum çünkü gözünü Lebron hayranlığı kaplamış siz GSW takımının Cleveland'dan kat kat daha iyi olduğunu ve şampiyon olacağını göremiyorsunuz. Dua edin de bari Cleveland maç alsın. Gece saat 3'te ve seri 4-0 bittiğinde görüşmek üzere.

Post amacından baya saptı. Ben kim kazanır diye sordum millet bir anda Curry Lebron savaşına çevirdi. Bir de bence ilk maç gayet yakın geçti. Niye 4-0 diye laf edip duruyorsunuz anlayamadım.

Post amacından baya saptı. Ben kim kazanır diye sordum millet bir anda Curry Lebron savaşına çevirdi. Bir de bence ilk maç gayet yakın geçti. Niye 4-0 diye laf edip duruyorsunuz anlayamadım.
Niyetim 4-0 değil ve Curry-Lebron savaşını ben başlatmadım. 4-0 olacağını düşünüyorum çünkü Lebron bu istatistikleri bir daha yakalayamayacak ve GSW artık sadece yetenek oyununu bırakıp eskisi gibi takım oyununa dönecek. O yüzden 4-0 diyorum.

GSW.

@Silinen üye Curry daha iyi bir şutör. Lebron ile karşılaştırılması mantıksız, pozisyon ve fizik farkı var aralarında. Lebron daha yönlü bir basketbolcu ve kesinlikle daha iyi bir oyuncu. Lebron karşılaştırma yapılacaksa Kobe Bryant ile kıyaslanır. Kobe Bryant bana göre daha büyük bssketbolcuydu, Lebron ama Kobe Bryant'a göre de biraz daha yönlü bir oyuncu. Yine de Kobe derim ben. Lebron'ı GSW takımında kıyaslanabilecek oyuncu Curry yerine Durant olabilir bence.

King James, NBA tarihinin oyunu her iki yönüyle oynayan en iyi oyuncularından biri bence ilk 2'ye girer bir sıralama yaparsak. Hem savunma hem skor yönünde bu sezon en iyilerden biri. Ek olarak yıllar geçmesine rağmen her gün oyununa taktiksel anlamda yeni şeyler katıyor. Hem fiziken hem taktiksel açıdan bu sezon nba kariyerindeki en iyi sezonunu geçiriyor ki kendisine öyle olduğunu hissettiğini açıkladı. Curry ve Durant ile kıyaslanması bence mantıksız geliyor.
Acayip saçmalanmış Curry ile alakalı. Ne demek abartıldığı kadar oynamıyor NBA tarihinin en iyi şutöründen bahsediyoruz burada. Oyun kuruculuğundan ve handlelarından bahsetmiyorum bile. Karşılaştırma yapılmamalı ile alakalı ne dediğinizi anlamadım istersem Zaza kazması ile Lebron'u karşılaştırırım.
Ayrıca unutmayın bir okçu daha yaklaşamadan onlarca şövalye öldürebilir. Burada kimse Curry ile Lebron'u kıyaslamıyor ayrıca ve bu saçma çıkışınızı anlamış değilim.
Curry'nin egosunun tavan yaptığı konusunda kesinlikle size katılmıyorum çünkü gerek dün verdiği gerek maçtan sonra verdiği röportajlarda Lebron'u öve öve bitiremedi. İnsanlarda bulunan Curry düşmanlığını anlamış değilim. Ben Curry hayranıyım ama Lebron'a düşman değilim ayrıca saygı duyuyorum. Çöpten farksız takımıyla yaptıkları ile sezonun MVP'si seçilmesini bile istiyorum.
Bunu buraya yazıyorum çünkü gözünü Lebron hayranlığı kaplamış siz GSW takımının Cleveland'dan kat kat daha iyi olduğunu ve şampiyon olacağını göremiyorsunuz. Dua edin de bari Cleveland maç alsın. Gece saat 3'te ve seri 4-0 bittiğinde görüşmek üzere.

Tam bir fanboy yorumu olmuş. Houston ve GSW serisini izlememişsiniz sanırım. 33'lük CP3 hem savunma hemde hücumda bir guard'ın nasıl oynaması gerektiği hakkında Curry'ye ders verdi taki son maça kadar. GSW takım olarak Cavs'den daha iyiler şampiyon olmaları gayet doğal. Ama olaya tersten bakman gerek. Gerek lig gerek playoff mücadelerinde Cavs'i finale çıkaran adam James'den başkası değildir. Adam tek başına takımı finale sürükledi. Ama GSW Curry'siz bile oynayabiliyor bunun örneklerini playofflarda gördük. Curry olmayınca Klay ve Durant çıkıyor sahneye. Curry yeri doldurulamayacak bir oyuncu değil. Çünkü sadece şutör özelliği ön planda olan bir oyuncu. Ama James'in yeri doldurulmaz. Aradaki fark budur. Son olarak sana şu videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hücum ribaundu aldıktan sonra son dört saniye kala topu potaya atmak yerine geri dönüp kendi sahasına doğru giden Jr. Smith'i gördükten sonra Cleveland'dan ümidi kestim. Abi insan sürenin farkında nasıl olmaz ya !?

Cleveland çok kötü ve bunu pozitife çeken tek kişi ise LeBron. Curry konusuna gelirsek egolu diyen kişiler neden haterlık yapıyor anlamıyorum. Böyle yetenekli oyuncuları aynı sahada gördüğümüz için övmek varken birilerini gömüyoruz bu yanlış.

Kendini kandırma Sperm. Karşımda olsan bi' tane patlatırdım suratına. :) LeBron hacım bu. :) Boru değil. :) Mike Tyson'la tüy sıklet bi' herif kıyaslanmaz. :) Bu versusu ben başlatmadım. Ben bunu imha için varım. :)

Kendini kandırma Sperm. Karşımda olsan bi' tane patlatırdım suratına. :) LeBron hacım bu. :) Boru değil. :) Mike Tyson'la tüy sıklet bi' herif kıyaslanmaz. :) Bu versusu ben başlatmadım. Ben bunu imha için varım. :)
Okçu şövalye kıyaslaması ile siz yaptınız kıyaslamayı. Aynı pozisyonda bile oynamıyorlarken karşılaştırma yapmak saçma zaten. Gece olanı gördük Cleveland'ın otoban olan boyalı alanını GSW çok iyi kullandı ve bunu kullanmaya devam edecek. Ayrıca buyrun Bodrum'dayım beklerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı