Şu anda 32.649₺'ye Galaxy S23 alınır mı?

Hocam ben buradan aldım buradan alabilirsiniz üstelik 256 GB olanı.
Hocam birkaç kişi kargolama çok kötü falan demiş siz ne zaman aldınız ve size nasıl geldi kargolama nasıldı

Arkadaşlar site ve satıcı Hepsiburada. Onun dışındaki yerlere güvenmiyorum fakat fiyatı bana biraz pahalı geldi ve Hepsiburada sık sık indirim yapan bir site sizce alınabilir bir fiyat mi yoksa bekleyeyim mı? (depolama alanı 128 GB)

Şu anda 32bin TL'ye almadığınız telefonu gelecek ay 40bin TL'ye bulunca piyasaya göre ucuzmuş alayim diyeceğiniz bir ülkede yaşıyoruz. Eğer özellikle teknolojik bir alet alacaksanız fiyatının düşmesini beklemeyin araştırmanızı yapın biter bitmez alın.

Yılbaşından önce eski telefonunu getir yeniyi götür kampanyası ile teknosadan İnternet fiyatının da daha altından almıştım. Öyle bir kampanya devam ediyorsa bakmanızı öneririm.

Arkadaşlar site ve satıcı Hepsiburada. Onun dışındaki yerlere güvenmiyorum fakat fiyatı bana biraz pahalı geldi ve Hepsiburada sık sık indirim yapan bir site sizce alınabilir bir fiyat mi yoksa bekleyeyim mı? (depolama alanı 128 GB)

VATAN'dan alabilirsin. 1 Ay öncesinde S23 256 GB almıştım bu fiyata kasko koruma vesaire taksitlere uygulanan ekstra fiyatla 40'ı buldu ama memnuniyet ilgi ve alakadarlıkları adına ödün vermezler gidip elle almanı tavsiye ederim ve 128 GB alma, 256 GB'lık modelini tercih et.

Yeni konular

Geri
Yukarı