Şu anda 32.649₺'ye Galaxy S23 alınır mı?

kensei71

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar site ve satıcı Hepsiburada. Onun dışındaki yerlere güvenmiyorum fakat fiyatı bana biraz pahalı geldi ve Hepsiburada sık sık indirim yapan bir site sizce alınabilir bir fiyat mi yoksa bekleyeyim mı? (depolama alanı 128 GB)

Telefon alınır da asla o fiyata alınmaz. A101 de 256 GB versiyonu 30 bin lira onu tercih edebilirsiniz.

Telefon alınır da asla o fiyata alınmaz. A101 de 256 GB versiyonu 30 bin lira onu tercih edebilirsiniz.
Sence A101 müşteri memnuniyeti, kargo ve diğer konularda ne kadar güvenilir?

Sence A101 müşteri memnuniyeti, kargo ve diğer konularda ne kadar güvenilir?

Hocam telefon alışverişi yapmadım fakat herhangi bir telefoncudan çok daha güvenilirdir. Yüzlerce şubesi olan bir firma sonuçta. Sıkıntı çıktığında muhatap olacağınız birileri oluyor.

Hocam telefon alışverişi yapmadım fakat herhangi bir telefoncudan çok daha güvenilirdir. Yüzlerce şubesi olan bir firma sonuçta. Sıkıntı çıktığında muhatap olacağınız birileri oluyor.
Hiç sanmıyorum kesinlikle A101'den almam hakkında çok fazla olumsuz eleştiri ve şikayet var

Hiç sanmıyorum kesinlikle A101'den almam hakkında çok fazla olumsuz eleştiri ve şikayet var

Urunu orjinal yollamama gibi bir sanslari yok. Aldiktan 2 hafta sonra da isiniz saticiyla degil garantiyle zaten. Elinize gececek urunun orjinal olmasi yeterli. Kargo konusu muamma ben cok kez Hepsiburada'nin degerli elektronik urunleri bos kutuya koyup tangur tungur yolladigini gordum. Alternatif Mediamarkt veya Vatan'a bakabilirsiniz 256GB modeli HB'den daha uygun. Nakit alacaksaniz Incehesap'da 30500 TL'ye satiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı