Sürükleyici oyun önerisi

yasin411

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar mühendisi öğrencisi
Bütçem 3000 küsur ve oyunları alıyorum sıkılıp bırakıyorum. Elden Ring aşırı hoşuma gidiyor video ve editlerde ama ben kendim oynayamıyorum ölüyorum hep, büyük canavarlar tekliyor. Silıyorum baştan yüklüyom gene aynı senaryo yapamıyorum Dark Souls. Cyberpunk ve DLC'sini alacağım 1100 liraya, çevrem diyor o para verilmez. LoL desen grandmaster oldum sildim artık sıktı. Ben bir oyun arayışındayım ama gönlüm hala cyberpunka başlamak istiyor. Başka öneriniz olursa yazın fazla fazla ben değerlendiririm.

Bütçem 3000 küsur ve oyunları alıyorum sıkılıp bırakıyorum. Elden Ring aşırı hoşuma gidiyor video ve editlerde ama ben kendim oynayamıyorum ölüyorum hep, büyük canavarlar tekliyor. Silıyorum baştan yüklüyom gene aynı senaryo yapamıyorum Dark Souls. Cyberpunk ve DLC'sini alacağım 1100 liraya, çevrem diyor o para verilmez. LoL desen grandmaster oldum sildim artık sıktı. Ben bir oyun arayışındayım ama gönlüm hala cyberpunka başlamak istiyor. Başka öneriniz olursa yazın fazla fazla ben değerlendiririm.
Dota 2.

Eğer oyunlarda aradığınız grafik değil zevkse stardew valey, Katana Zero, sanabi, Undertale, Hotline Miami, The Binding of Isaac, Core keeper, Don't Starve Together, far: Lone sails, forager, hollow Knight önerebilirim.

Eğer grafikleride ortalamanın üstünde olsun istiyorsanız Resident Evil 7-8, Dying Light 1-2, Metal Gear Rising: Revengeance, metro serisi, Days Gone, God of War öneririm.

Grafiğe önem vererek seçecekseniz bence aralarından en çok zevk verenler Resident Evil, Metal Gear Rising: Revengeance, Days Gone. Ardından Dying Light ve Cyberpunk gelebilir sırada.

Aslında indirim olsa ve konsol varsa güzel gider bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı