Superonline 1000 Mbps alınır mı?

Ankara Konutkent tarafında 1000Mbps Superonline kullanıyorum, gayet memnunum.
Merhaba. Ben Yaşamkent'te 2 mbps alıyorum, buralarda hep internet kötü diye sanıyordum. Taşınmayı düşünüyorum da acaba Konutkent'te hangi sokaklarda 1000 mbps internet var biliyor musunuz? Veya rica etsem kendi sokağınızı söyleyebilir misiniz?

Merhaba. Ben Yaşamkent'te 2 mbps alıyorum, buralarda hep internet kötü diye sanıyordum. Taşınmayı düşünüyorum da acaba Konutkent'te hangi sokaklarda 1000 mbps internet var biliyor musunuz? Veya rica etsem kendi sokağınızı söyleyebilir misiniz?

Yaşamkent kavşağının girişinde Kule Evo'da Superonline altyapısı olduğu için kullanabiliyordum.

Sizin yapmanız gereken, Superonline müşteri hizmetlerini arayıp adresinizi belirtin. "Bu adreste Superonline altyapısı var mı?" diye sorun. Ben hep böyle yapıyorum. Bahçelievlerde de otururken ilk taşındığımda araştırmıştım, hangi altyapı var ise onu kullanmak için.

Yaşamkent kavşağının girişinde Kule Evo'da Superonline altyapısı olduğu için kullanabiliyordum.

Sizin yapmanız gereken, Superonline müşteri hizmetlerini arayıp adresinizi belirtin. "Bu adreste Superonline altyapısı var mı?" diye sorun. Ben hep böyle yapıyorum. Bahçelievlerde de otururken ilk taşındığımda araştırmıştım, hangi altyapı var ise onu kullanmak için.
Benim durumum farklı, çünkü nereye taşınacağım belli değil. Taşınacağım yeri internet altyapısına göre seçeceğim. Yüzlerce kiralık ev var, hepsinin altyapısını arayıp sormam mümkün değil. Bir şekilde bu evleri internet altyapılarına göre filtrelemem lazım. Kule Evo'da 1+1 ev 22.000 TL'ymiş, ben 8-9k civarı bir yer arıyorum.

8-9'a o mevkilerde ev yok. Yurt tipi kiralık "dairemsi" odalar, her şey dahil tipinde 1+1 ve 2+1'ler var.

Bu tip yerlerde de bütün abonelikler açık olduğu için internet vesaire hazır oralarda. İkinci bir internet çekemeyebilirsin, bu yüzden Superbox alırsın fakat önermem. Okuyor musun bilmiyorum ama bütçen 8-9 ise daha farklı yerlere bakmanı öneririm.

Hocam bende yeni Türk telekom dan süperonline a geçtim. Tv plus + 1000 mbps internet bağlattım aylık 500 TL. Birde Türk Telekom’un fiyatlarına bak

Dosya Ekleri

• IMG_4186.png
    IMG_4186.png
    392,4 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı