Superonline'dan Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet alabilir miyim?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
Babamı ikna edemedim diğer TürkNet gibi firmalara o yüzden bir tek şansım Superonline VDSL kalıyor. Bu hizmeti alabiliri miyim Türk Telekom üzerinden? Türk Telekom'dan kurtulmak istiyorum.

Babamı ikna edemedim diğer TürkNet gibi firmalara o yüzden bir tek şansım Superonline VDSL kalıyor. Bu hizmeti alabiliri miyim Türk Telekom üzerinden? Türk Telekom'dan kurtulmak istiyorum.
Evet alırsın. Yanlız bence doğrudan Türk Telekom üzerinden interneti almak daha mantıklı olur. Türk Telekom kendi altyapısı olduğu için kendi müşterisine iyi hizmet ediyor. Diğer firmalardan bir arıza kaydı bırakınca adamlar ya gelmiyor ya geldik diyip yine gelmiyor 😅

Alabiliyorsunuz hocam. Fakat altyapı malzemesi Turk Telekoma ait hala 😂

Gibirnet'e geçecektiniz hocam ikna edemediniz mi babanızı?

Hayır edemedim.
Evet alırsın. Yalnız bence doğrudan Türk Telekom üzerinden interneti almak daha mantıklı olur. Türk Telekom kendi altyapısı olduğu için kendi müşterisine iyi hizmet ediyor. Diğer firmalardan bir arıza kaydı bırakınca adamlar ya gelmiyor ya geldik deyip yine gelmiyor 😅

2 Katı kadar ping alıyom Avrupa'ya artık uğraşamam bu firma ile sinirim bozuluyor. Çıkışlar TT'nin değilse sıkıntı yok.
Alabiliyorsunuz hocam. Fakat altyapı malzemesi Türk Telekom'a ait hala 😂

Pop noktaları yani yurt dışı çıkışlara onlara ait değilse sıkıntı yok. Bu kadar kanser firma görmedim.

Geri
Yukarı