Çözüldü Supplementler.com'dan sipariş verilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Hardline marka supplement almayı düşünüyorum. Supplementler.com'dan alırsak yanında hediye seçebiliyoruz ve fiyat aynı kalıyor ama Hardline'ın sitesinde böyle bir avantaj yok ne yazık ki. Acaba buradan mı alsam daha iyi olur? Orijinal kendi sitesinden mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hardline marka supplement almayı düşünüyorum. Supplementler.com'dan alırsak yanında hediye seçebiliyoruz ve fiyat aynı kalıyor ama Hardline'ın sitesinde böyle bir avantaj yok ne yazık ki. Acaba buradan mı alsam daha iyi olur? Orijinal kendi sitesinden mi?
Supplementler.comdan alman daha mantıklı olur. Hatta eğer indirim varsa trendyoldan vs. de alabilirsin. Ürün her türlü hardline olacağı için sorun çıkmayacaktır.

Supplementler.com gayet güvenilir bir sitedir, dediğiniz gibi yanında hediye de gonderiyorlarmış bence almanızda bir sakınca yok.

Sıkıntı olmaz güvenilir sitedir.

Supplementler.comdan alman daha mantıklı olur. Hatta eğer indirim varsa trendyoldan vs. de alabilirsin. Ürün her türlü Hardline olacağı için sorun çıkmayacaktır.

Supplementler.com gayet güvenilir bir sitedir, dediğiniz gibi yanında hediye de gonderiyorlarmış bence almanızda bir sakınca yok.

Teşekkürler iyi geceler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı