T60 driver blic marka sürücü nereden bulunur?

Klavyenin fotoğrafını aydınlatma açık şekilde atabilir misiniz? RGB ile Rainbow'u karıştırıyor olabilirsiniz belki. Bir de Blic marka mı?
evet isterseniz direk aldıgım yerin linkini atayım efendim

Klavyenin fotoğrafını aydınlatma açık şekilde atabilir misiniz? RGB ile Rainbow'u karıştırıyor olabilirsiniz belki. Bir de Blic mar
Klavyenin fotoğrafını aydınlatma açık şekilde atabilir misiniz? RGB ile Rainbow'u karıştırıyor olabilirsiniz belki. Bir de Blic marka mı?

@deneux Hocam aldığınız yer çok önemli değil çünkü RGB veya Rainbow olup olmaması satıcının o anki stok durumuna göre değişiyor. Görselini paylaşabilirseniz bir bakalım.
kanki birkaç tane video izledim benim klavyem şu anlık rainbow ama adam birşeyler yapmış driver üzerinden tuşların rengini değiştirmiş

@deneux Hocam aldığınız yer çok önemli değil çünkü RGB veya Rainbow olup olmaması satıcının o anki stok durumuna göre değişiyor. Görselini paylaşabilirseniz bir bakalım.
sen aldıgın linki atar mısın bana

iade talebinde bululnup seninkinden alıcamda atar mısın

@deneux Rainbow ise yazılımı kullanamazsın. Trendyol'da Sarftech kullanıcısından aldım ama almadan önce satıcıya sordum, RGB dediği için aldım. Nereden alırsan al ama almadan önce satıcıya sor.

Sor buraya al.

@deneux Rainbow ise yazılımı kullanamazsın. Trendyol'da Sarftech kullanıcısından aldım ama almadan önce satıcıya sordum, RGB dediği için aldım. Nereden alırsan al ama almadan önce satıcıya sor.

Sor buraya al.

Kanka trendyolda var mıdır?

Geri
Yukarı