Ziyoulang Blic T60 sürücüsü klavyeyi görmüyor

Bu ürünün iki farklı modeli var rgb ve rainbow. Türkiye'de çoğu mağaza bunu rainbow olarak satıyor rgb diyerekten. Eger rainbow modele sahipseniz driver işe yaramaz. Mağaza yorumlarına bakarak sadece rgb satan yerlerden alınız.

Hocam bu klavyeyi 1 yıla yakın kullanıyorum. Kim bilir forumda bir çok kişinin almasına sebep olan hatta bu klavye diye arattiginizda icelemelerdeilk 5-10 videoda benim videom çıkar fakat böyle bir driverı olduğunu resmi kaynaklarda ne gördüm ne duydum. (Yane markanın kendisi paylaşmamış.) Büyük ihtimalle siz de YouTube dan o meşhur videoyu görüp aldandiniz. Ben kullanmadım, kurmadım bir şey diyemem ama gerçek olduğuna inanmıyorum.
o zaman yanlış biliyorsun demek ki. Blic T60 RGB modelinin driverıdır bu ve tek çalışan bir yazılımdır. Ama kullanmadığın şeylere gerçek olduğuna inanmıyorum demen daha komik

Bu ürünün iki farklı modeli var rgb ve rainbow. Türkiye'de çoğu mağaza bunu rainbow olarak satıyor rgb diyerekten. Eger rainbow modele sahipseniz driver işe yaramaz. Mağaza yorumlarına bakarak sadece rgb satan yerlerden alınız.

o zaman yanlış biliyorsun demek ki. Blic T60 RGB modelinin driverıdır bu ve tek çalışan bir yazılımdır. Ama kullanmadığın şeylere gerçek olduğuna inanmıyorum demen daha komik
tek çalışan yazılım yazmışım Ziyoulang ın kendi sitesinde de kendi yazılımı vardır rgb için

Son düzenleme:
Klavyenin markası ziyoulang değil blic :) bu driver çalışmaz zaten senin klavyenle uyumlu değil. Senin indirip kurman gereken driver bu;

Geç olsun güç olmasın derler :D sınavlardan anca şimdi vakit buldum bilgisayara oturmak için deniyorum şimdi hocam.

Geç olsun güç olmasın derler :D sınavlardan anca şimdi vakit buldum bilgisayara oturmak için deniyorum şimdi hocam.

Driveri indirdim ancak bu uygulamada görmedi klavyeyi muhtemelen her ne kadar RGB model olarak sipariş etsemde Rainbow gönderilmiş neyse sağlık olsun yapacak bir şey yok artık yine de teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Ben ürünü 2 gün önce Trendyol'dan aldım ama kutuda herhangi bir QR yok. Açıklamda RGB yazıyor, kılvauzdaki herhangi bir tuş koduda çalışmıyor, sadece parlaklığı azaltıp arttırabiliyorum. İade talebi açtım, ürün RGB olarask geçiyor, driverda da algılanamıyor, dvice is disconnected diyor. QR varsa atabilir misin? Belki o çalışır.

Ben ürünü 2 gün önce Trendyol'dan aldım ama kutuda herhangi bir QR yok. Açıklamda RGB yazıyor, kılvauzdaki herhangi bir tuş koduda çalışmıyor, sadece parlaklığı azaltıp arttırabiliyorum. İade talebi açtım, ürün RGB olarask geçiyor, driverda da algılanamıyor, dvice is disconnected diyor. QR varsa atabilir misin? Belki o çalışır.

Dostum üzülerek söylüyorum benim yaşadığım problemi sende yaşamışsın bu ürün Rainbow olmasına rağmen bazı satıcılar ürünü RGB olarak satıyor ama RGB değil driverin klavyeni görmeme sebebi de bu yüzden.

Dostum üzülerek söylüyorum benim yaşadığım problemi sende yaşamışsın bu ürün Rainbow olmasına rağmen bazı satıcılar ürünü RGB olarak satıyor ama RGB değil driverin klavyeni görmeme sebebi de bu yüzden.

Ben bu klavyeyi kullanalı 6 7 ay falan oluyor ve açıkçası klavyeden çok memnunum ışık kısmı beni çok ilgilendirmediği için kullanmaya devam ettim ancak eğer istiyorsan ürünü iade edip RGB olanlarından alabilirsin tercih senin.

Geri
Yukarı