Rehber Blic T60 Klavye Sürücüsü

Merhaba ben de bugün Sarftech T60 Mechanical klavye aldım. Birkaç site ve forum da HCK61 isimli driver bulunuyor, asıl driver bu mu emin değilim çünkü klavyem de sağ Shift tuşu ile yukarı yön tuşunun arasın da, driver da resim de ki klavye de ki gibi bir tuş yok. O program ile mi yöneteyim yoksa farklı bir programı mı var?

@MrLegasov Bu sürücü zaten HCK61. İndirdiğinde o kuruluyor. İndirip kur, çalışması lazım.

Evet haklısın. Senkron şekilde çalışıyor ayar yapınca. Klavyeden geri bildirim alıyorum ışık ile. Benim dediğim olay, program içinde ışık ayarı kısmında resim olarak görünen klavyedeki tuş dizilimi ile elimdeki arasında bir iki farklılık var. O yüzden acaba direkt buna mı ait diye merak ettim. Siz bu sürücü diyorsanız sıkıntı yok o zaman. İlk böyle ufak klavye deneyimim de o yüzden acemiyim. Arkadaşımda Blic değil de Ziyoulang mı ne var. Kendisi yön tuşuna ve nokta tuşuna FN ile geçiş yapmadan kullanabildiğini söyledi, ben FN App tuşuyla geçiş yapmak zorunda kalıyorum bu normal mi peki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı