Çözüldü Tailwind CSS terminal hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Berat.xx56

Centipat
Arkadaşlar herkese merhaba, yaklaşık 1 aydır Tailwind CSS ile uğraşmadım eskiden projelerimi çalıştırırken hata almıyordum. Şu anda ise terminal hatası alıyorum hiçbir şekilde projelerimi çalıştıramıyorum yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,7 KB · Görüntüleme: 33
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    25,3 KB · Görüntüleme: 35
Çözüm
System32 ve C içerisinde çalıştırıyorsunuz komutları, masaüstünde proje klasörü oluşturup cd Desktop/proje şeklinde dizine gidin. Daha sonra npm init -y kullanın. Hataların TailwindCSS ile uzaktan yakından alakası yok.

Powershell'den denediğiniz npm run watch çalışmaması çok normal çünkü ortada ne node projesi var ne package.json var.
System32 ve C içerisinde çalıştırıyorsunuz komutları, masaüstünde proje klasörü oluşturup cd Desktop/proje şeklinde dizine gidin. Daha sonra npm init -y kullanın. Hataların TailwindCSS ile uzaktan yakından alakası yok.

Powershell'den denediğiniz npm run watch çalışmaması çok normal çünkü ortada ne node projesi var ne package.json var.

Son düzenleme:
Çözüm

PowerShell'den denediğiniz npm run watch çalışmaması çok normal çünkü ortada ne Node projesi var ne package.json var.

Eskiden aynı şekilde bu yolu kullanıp projeyi çalıştırabiliyordum. Neden şimdi olmuyor da masaüstünde oluyor onu anlayamadım neyse oldu teşekkür ediyorum hocam.

Geri
Yukarı