Technopat Sosyal'in Haylazları

luci666

Hectopat
Fikir ayrılıkları, dalgınlık, sert eleştiri vb. negatif unsurlardan dolayı yorumlarımız ya da forumda bulunan kişilerle münakaşalar sonucunda süreli olarak cezalandırılıyoruz.

Merak ettiğim, aldığınız cezaların sebepleridir. Enterasan ceza sebepleri mutlaka vardır. :)

Aldığınız uyarıları SS olarak paylaşırsanız, biz de azıcık merakımızı giderelim.

Bana gelirsek, Technopat tarafından tatile gönderildiğim bile oldu. Sadece VIP üyelere özel bir özellik.

Desktop Screenshot 2020.03.13 - 18.33.24.25.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru işaretini ayrı yazdığımdan toplasan 20 ceza vardır. Örnek. "Ekran kartı nedir ?"
Soru işaretinden önce boşluk bırakmak istisnai bir durumdu bir aralar. Çünkü yönetim kadrosundaki bazı yöneticiler de yapıyordu :D Ceza verilmiyordu diye hatırlıyorum. Herhalde onlar bu alışkanlığı bırakınca tekrardan ceza vermeye başlamışlar. Vaziyet onu gösteriyor :D

Bir tane uyarı aldım o da "yazım yanlışı olan mesajı alıntılama" uyarısı. Tam bir çiçek çocuğum 😇

61 tane ceza var hangisini söyleyeyim :)

Noktadan sonra boşluk bırakmadığım için aldığım cezanın haddi hesabı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı