Technopat Sosyal'in Haylazları

Ben yanacaksam sen de yanacaksın gibisinden. :)
535.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf kıllığına 2 kere üst üste ceza verdiler bugün. Cümle içinde ''tarafında ki'' yazarak yazım yanlışı yapmışım, 1 ceza yerine 2 ceza yedim. Bugün bir moderatörü rapor ettim ufak bir yanlış için çok sinirine gitmiş herhalde. Şimdi örnek göstermek amaçlı o yazım yanlışını tırnak içerisinde gösterdim ya, kıllığına bir ceza daha verirler şimdi.
Ceza.jpg

İnsanlara tabiri caizse "laf soktuğum" için 3-4 kere hesabım kapatıldı. Bu hesabımda bile hatırı sayılır adette uygunsuz üslup cezası var.
Saçma ve gereksiz mesajları görünce hahaha ifadesini kullandığım için 1 ay ifade yasağı aldım.
Bana gelirsek, Technopat tarafından tatile gönderildiğim bile oldu.
Bunu nasıl becerdiniz?
Soru işaretini ayrı yazdığımdan toplasan 20 ceza vardır. Örnek: "Ekran kartı nedir ?"
Bir ara bu tip hatalarda raporladığım kişiler için bu bir rapor sebebi değil diye kızmışlardı.
Mesela bir kere tabii yerine tabi yazmışım. Ondan ceza aldım. Ama arasam bulurum ki Recep Baltaş'ın bu tip hatalarda ceza vermiyoruz dediği bir mesaj var.

İnsanlara tabiri caizse "laf soktuğum" için 3-4 kere hesabım kapatıldı. Bu hesabımda bile hatırı sayılır adette uygunsuz üslup cezası var.
Saçma ve gereksiz mesajları görünce hahaha ifadesini kullandığım için 1 ay ifade yasağı aldım.

Bunu nasıl becerdiniz?

Bir ara bu tip hatalarda raporladığım kişiler için bu bir rapor sebebi değil diye kızmışlardı.
Mesela bir kere tabii yerine tabi yazmışım. Ondan ceza aldım. Ama arasam bulurum ki Recep Baltaş'ın bu tip hatalarda ceza vermiyoruz dediği bir mesaj var.
Valla ben de anlamadım.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-03-14 165117.png
    Ek Açıklama 2020-03-14 165117.png
    1 KB · Görüntüleme: 93
Sırf kıllığına 2 kere üst üste ceza verdiler bugün. Cümle içinde ''tarafında ki'' yazarak yazım yanlışı yapmışım, 1 ceza yerine 2 ceza yedim. Bugün bir moderatörü rapor ettim ufak bir yanlış için çok sinirine gitmiş herhalde. Şimdi örnek göstermek amaçlı o yazım yanlışını tırnak içerisinde gösterdim ya, kıllığına bir ceza daha verirler şimdi.
Eki Görüntüle 513860
Bir uyarı atsak, "Nerede hatalarım, hatalarımı söylemiyorsunuz, sonra düzeltmemi istiyorsunuz!" dersiniz.

Hatalarınızı tek tek yazdığımız uyarılar göndeririz; bu sefer de, "Bir moderatör kıllığına uyarıya abanıyor, birkaç tane uyarı veriyor!" dersiniz.

Bir uyarı almanızla, sıralı halde hatalarınızın yer aldığı uyarıları art arda almanız arasında hiçbir fark yok. Aynı anda birkaç uyarı verdiğimizde de toplamda bir saat ceza veriyoruz, bir uyarı verdiğimizde de.

Valla ben de anlamadım.
"değermi?" değil, "değer mi?".
"varmı?" değil, "var mı?".
"gostermiyormu" değil, "göstermiyor mu".

Bu kadar zor olmamalı.

Fikir ayrılıkları, dalgınlık, sert eleştiri vb. negatif unsurlardan dolayı yorumlarımız ya da forumda bulunan kişilerle münakaşalar sonucunda süreli olarak cezalandırılıyoruz.

Merak ettiğim, aldığınız cezaların sebepleridir. Enterasan ceza sebepleri mutlaka vardır. :)

Aldığınız uyarıları SS olarak paylaşırsanız, biz de azıcık merakımızı giderelim.

Bana gelirsek, Technopat tarafından tatile gönderildiğim bile oldu. Sadece VIP üyelere özel bir özellik.

Eki Görüntüle 513461
110 civarı uyarım var birkaç tanesi 2 ve 3 aylık. Gerisini sen düşün. İnsanın sinirini bozup cahillikleriyle tartışmaya sürükleyenler yüzünden hepsi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı