Telefon önerisi

Crylex

Centipat
Yer
Antalya / Lara
Daha fazla  
Şu an A34 kullanıyorum alalı 6 ay oldu ve darbe olmamasına rağmen kasa yamuldu bende kaskosu bulunuyor iade edeceğim ve kendime aklımda iPhone markası var onun bu devirde modeli olarak sizce ne almalıyım? Aklımda 13 ve 14 var fakat telefondan anlayan var ise bilgi verirse sevinirim.

Bütçe konusunda arşa çıkmak istemiyorum ödemelerim de mevcut.

Şu an A34 kullanıyorum alalı 6 ay oldu ve darbe olmamasına rağmen kasa yamuldu bende kaskosu bulunuyor iade edeceğim ve kendime aklımda iPhone markası var onun bu devirde modeli olarak sizce ne almalıyım? Aklımda 13 ve 14 var fakat telefondan anlayan var ise bilgi verirse sevinirim.

Xiaomi fiyat performanstır. Bayağıdır kullanıyorum bir eksisini görmedim.

İllaki iPhone olmasına gerek yok diyorsan, Xiomi 13T Pro tavsiyemdir.

S10 öneririm.

IPhone'ların Pro serisi modellerinden birini almalısınız onda da bütçe arşa çıkabilir. O yüzden ya 2. el 13 Pro alın ya da 30K bantlarında en güzel bana göre rakipsiz S23 alın derim. Ya da yurt dışı 15 Pro/ 15 Pro Max düşünebilirsiniz sıfır olarak o bütçelerde. Ama bunların hiçbirine okey olmazsanız düz 13 ve 14'ler aynı telefon düz 13 alın geçin derim.

IPhone'ların Pro serisi modellerinden birini almalısınız onda da bütçe arşa çıkabilir. O yüzden ya 2. el 13 Pro alın ya da 30k bantlarında en güzel bana göre rakipsiz S23 alın derim. Ya da yurt dışı 15 pro/ 15 Pro Max düşünebilirsiniz sıfır olarak o bütçelerde. Ama bunların hiçbirine okey olmazsanız düz 13 ve 14'ler aynı telefon düz 13 alın geçin derim.

Teşekkür ederim tercihen şu an Samsung kullandığım için telefon 120 Hz olmasına rağmen yavaş kasıyor arada sırada oysaki telefondan oyundur odur falan yok sadece iş amaçlı birkaç sosyal medya falan için kullanıyorum babamda 12 var ve telefon güncellemeyi halen alıyor ve 60 Hz olmasına rağmen akıyor her şey. Yani hala kafam şu an karışık bana biraz daha bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkür ederim tercihen şu an Samsung kullandığım için telefon 120 Hz olmasına rağmen yavaş kasıyor arada sırada oysaki telefondan oyundur odur falan yok sadece iş amaçlı birkaç sosyal medya falan için kullanıyorum babamda 12 var ve telefon güncellemeyi halen alıyor ve 60 Hz olmasına rağmen akıyor her şey. Yani hala kafam şu an karışık bana biraz daha bilgi verirseniz sevinirim.
Ne hakkında bilgi vermemi istiyorsunuz hocam?

Geri
Yukarı