Steam The Gunk 42,62 TL

AhmetKonyaspor

Centipat
Daha fazla  
Kabasakal sitesinde gezinirken keşfettiğim bir oyun. Fantastik bilim kurgu türünde shooter oyunu. Steam fiyatı çok pahalı Kabasakal'da sadece 42 TL. Oyunu henüz oynamadım ama güzel bir oyuna benziyor.

Gameplay:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HRK’de Allkeyshop12 indirim koduyla 26 TL ama ödeme adımında servis ücreti var mı ya da ne kadar bilmiyorum.

HRK’de Allkeyshop12 indirim koduyla 26 TL ama ödeme adımında servis ücreti var mı ya da ne kadar bilmiyorum.

40,85 e düşüyor bence Kabasakal'dan almak daha mantıklı. Hrkgames kendi satıyor gibi gözükse de bazı keyleri 3. Şahıs satıcılardan tedarik ediyorlar bu sebeple bir kaç sefer Hrkgames'den aldığım keyler patladı. Patlarsa mağdur etmiyorlar para iadesi yapıyorlar ama kanıtlayana kadar göbek çatlıyor bir de adamlar yabancı. Basit İngilizce dışına çıkarak cevap verirlerse, google çeviri anlam bozukluğu oluşacak şekilde çeviriyor.

40,85 e düşüyor bence Kabasakal'dan almak daha mantıklı. Hrkgames kendi satıyor gibi gözükse de bazı keyleri 3. Şahıs satıcılardan tedarik ediyorlar bu sebeple bir kaç sefer Hrkgames'den aldığım keyler patladı. Patlarsa mağdur etmiyorlar para iadesi yapıyorlar ama kanıtlayana kadar göbek çatlıyor bir de adamlar yabancı. Basit İngilizce dışına çıkarak cevap verirlerse, google çeviri anlam bozukluğu oluşacak şekilde çeviriyor.
Öyle üstüne servis ücreti koyuyorlarsa dediğiniz gibi gerek yok o zaman. 26 TL’ye veriyolarsa direk denenebilirdi. Şimdi dediğiniz üzere mağduriyet durumu da var ise hiç gerek yok. Kabasakal’dan almak daha mantıklı gibi.

Kabasakal 34 liraya düşürmüş kaçırmayın şuan oynuyorum güzel oyun. Farklı bir oynanış ve mekan atmosferi var.

Geri
Yukarı