The Witcher 3 Çirkin Bebek Görevi

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunda ilginç bir bug ile karşı karşıya kaldım herhalde. Başlıkta belirtiğim gibi ''Çirkin Bebek'' görevinde Yennefer'a yardım etmemizi söylüyor, fakat görevi takip edeceğim yol gözükmüyor ve internet'ten videolara baktım Yennefer kale içinde oda da duruyor ama bende gözükmüyor kayıp kadın. Böyle bir sorun yaşayan var mı yoksa benim yapmam gereken bir yan görev falan mı var?

Yanlış hatırlamıyorsam bir iksir hazırlaman gerekiyordu. Görevdeki tüm talimatları okuyup yerine getirdiğinden emin misin?
Kaledeyken frekansı bozan şeyi bulmanı istiyor o görev mi hocam?

Yennefer i bulabilsem parazit çıkartan şeyi halledicem ama yennefer yok mini map de de hiçbirşey göstermiyor
The Witcher 3 22.06.2019 21_39_33.png

Başka bir görev yüzünden Yennefer bir yerde olabilir mi? Ben bu yüzden Ermion'u uzun süre bulamamıştım mesela.
Bu arada yanlış hatırlamıyorsam 2 kule var. İkisini de kontrol etmişsindir umarım.

Başka Görev yok fakat kaleye ilk adım attıgımızda yolda bizim yaşlı adamla konusuyoruz sohbet ettikten sonra , görev dağılımı oldu o zaman mini haritada 3 e bölünüyordu görev çubukları napsam ne etsem diye düşünürken. Bizim Witcher arkadaşa yardım edeyim dedim sonra Yennefer i hallederim diye düşündüm.
Şu görüntüleri Paylaşmamın Sebebi ; Kule odası tam olarak burası.
The Witcher 3 22.06.2019 21_54_51.png

Dosya Ekleri

• The Witcher 3 22.06.2019 21_57_43.png
    The Witcher 3 22.06.2019 21_57_43.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 340

Geri
Yukarı