There is no Media in the specified device

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Flash belleğinizi HP USB Disk Storage Format Tool ile biçimlendirmeye çalışırken "There is no Media in the specified device" hatası alıyorsanız belleğinizin yanmış olma ihtimali çok yüksek.

Bellek sistem tarafından tanınacak fakat içerisindeki kapasite algılanamayacaktır.

Belleğin yanması kalitesiz anakartların voltaj sorunlarından kaynaklanmaktadır. Belleğinizi yakan anakartı veya dizüstü bilgisayarı garantiye gönderin. Bilgisayarınız masaüstü ise elektrik kaçağı da olabilir.

Benim bu durumda bozulan belleğim Kingston Data Traveler DT102 idi.

Kardeşim Forumuna Üye Oldum Ama Özel Mesaj Butonu Göremedim. Flaşbellek Açılmıyor Usb Format Programı İle Format Atıcam.

"There is no Media in the specified device'' hatası alıyorum ne yapmam gerekir, sen bilgisayar anakartı yakar demişsin ama ben bunu en son internet cafede kullandım ve hangisinde kullandım bilmiyorum. Ne yapmam gerekir 16 gb toshıba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun benim de başıma geldi. Arkadaşımın bilgisayarına format atarken USB belleğimi bu hale getirdi. İkinci bellekle yapıp formatlayabildim. Şu an bozulan bellekte 0MB alan gözüküyor ve hp usb disk storage tool ile hata alıyorum. Sonuç olarak bellek sanırım çöpe gidecek.

Kardeşim Forumuna Üye Oldum Ama Özel Mesaj Butonu Göremedim. Flaşbellek Açılmıyor Usb Format Programı İle Format Atıcam.

"There is no Media in the specified device'' hatası alıyorum ne yapmam gerekir, sen bilgisayar anakartı yakar demişsin ama ben bunu en son internet cafede kullandım ve hangisinde kullandım bilmiyorum. Ne yapmam gerekir 16 gb toshıba.

Kişiye özel hizmet vermiyoruz. Bir sorunuz varsa herkese açık soracaksınız ki cevaptan herkes yararlansın. Internet Cafe'nni dandik anakartı belleği yakmıştır, bu kadar basit.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı