THERMALTAKE CORE V31 vs CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 vs Dark N10

Corsair daha kaliteli ancak tercihim DARK N10 olurdu kablo yönetimi için psu bölmesi filan çok güzel detaylar.

En iyisi mağazaya gidip karşılaştırmak. Teknobiyotik'in adresine gitsem yardımcı olurlar mı ? Mağaza sistemi ile mi çalışıyorlar yoksa o adres depo tarzı bir şey mi ?

@Carlsberg SPEC-02, SPEC-03 ile aynı fiyata denk geliyor. Ayrıca SPEC-03 daha iyi bir tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden SPEC-03 daha mantıklı bir seçim olacağı düşüncesindeyim.

Söylediklerinin aynısını Spec-02 için düşünüyorum. 03'ün tuş konumları ve ön ızgaralarının arasının fazla açık olmasını itici buluyorum. Elbette kalitesine laf etmiyorum, burada tercih arkadaşa kalır, tamamen zevk meselesi, tartışılmaz. :)

Görüşleriniz için teşekkür ederim. 24 Ocak'ta İstanbul'a gidiyorum. Teknobiyotik'e bir uğrayıp N10 modeline ve diğerlerine bakmayı düşünüyorum. O zaman karar vereceğim. İyi sosyaller.

V31 almanızı tavsiye ederim çünkü söylediğiniz diğer kasalara göre daha kaliteli. Sebebi ise her yerinde toz filtresi,modüler iç dizayn ve bol bol fan yeri

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı