Tırnak batması nasıl geçer?

Kenardaki fazlalık et parçasını kenara açarak çıkarabilirsiniz. Denendi onaylandı.

Hocam merak ettim de kusura bakmayın ama ayağınızı ağzınıza nasıl götürmeyi başarıyorsunuz :D

La olm şimdi okudum ayak tırnağımı yemiyorum la istesem de yapamam yanlış anlaşılmış orada kasıt hem et hem tırnak olan tırnaktı.

La olm şimdi okudum ayak tırnağımı yemiyorum la istesem de yapamam yanlış anlaşılmış orada kasıt hem et hem tırnak olan tırnaktı.

Ha neden oluyor tırnağın bir parçasına delik açıyorum yırtıyorum yere yatıyorum ama şu an yırtamıyorum bayağı inceldi demeyi unutmuşum "tırnağın altına koyamadımda" kasıt oydu.

Geçmiş olsun her insanın anlatamadığı utandığı şeyler var benim de öyle alışkanlıklarım vardı farkında olmak çözmenin yarısından fazlası. Eğer ki kuaför falan varsa yakınında tırnak bakımı yaparken başlangıç seviye tırnak batmasını engelleyebiliyorlar. Lakin çok acı verici olabilir çünkü herhangi bir uyutma vs yok benimki ileri seviyeyken denenmişti ve acı içinde kıvranmıştım sonradan devam etmediler benim de başıma dar ayakkabıdan gelmişti.

Hocam son yazdığıma bak:DDDD.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı