Toplama Bilgisayara İşletim Sistemi Kurma

Sizofree

Hectopat
Selamlar, toplanan bilgisiyar nasil gelecek arkadaşlar korsan bir windows kurulu olarak mi? Yoksa freedos şeklinde mi gelicek? Freedos şeklinde gelirse windows kurma belleğini nerden hazırlayacağım birde o bellegi sonradan tekrar kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Freedos olarak gelir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videolara bakarak indirip kurabilirsin
Windows + Office Re-Loader Activator Türkçe v2.2.0 Full indir Final | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz sonrada bu linkteki programı kullanıp orjinal yapabilirsin

Son düzenleme:
Freedos olarak gelir bilgisayarı toplarken topladığınız siteden lisanslı işletim sistemi eklerseniz yükleyip yollarlar veya cd sini size parçalarla beraber yollarlar.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Freedos olarak gelir bilgisayarı toplarken topladığınız siteden lisanslı işletim sistemi eklerseniz yükleyip yollarlar veya cd sini size parçalarla beraber yollarlar.

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
lisanslı en az 400tl maalesef korsan kullanmak lazım

Peki usb bellegi vatanda hazirlatirlar mi? Illaki internet kafeye gitmeyelim. Evde usbyi hazirlicak bir bilgisiyarim yok.
bilmem

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı