Toshiba ML2 Kurulumunda IOBluetoothhcicontroller Start Hatası

Эмре

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bende bu rehberdeki laptop var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fakat ben IOBluetoothhcicontroller start'da kalıyorum. -x demeden kullanamıyorum. Tabii ki de grafik falan o zaman çöp. Diğer rehbere göre de iAtkos ML2 USB hazırlamlıştım. Lütfen yardım. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Bende bu rehberdeki laptop var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fakat ben IOBluetoothhcicontroller start'da kalıyorum. -x demeden kullanamıyorum. Tabii ki de grafik falan o zaman çöp. Diğer rehbere göre de iAtkos ML2 USB hazırlamlıştım. Lütfen yardım. İyi günler.
Neden ML2 kuruyorusn ki Sierra varken ? macOS Sierra Kurulum İmajı
Bunu kurmayı dene ve açılışta çalışmazsa bu kodu gir.
GraphicsEnabler=No Büyük küçük harfe dikkat et.
UEFI olmayan sistemlerde de çalışır verdiğim link.

Sierra kurabileceği GPU sahibi bir bilgisayar sahibi değilim. Ayrıca bunu denedim.

O sistem çok eski olduğundan Sierra kurulamaz hocam. El Capitan, Mavericks ve Yosemite ile şansını deneyebilir.

İntel centrino duo
2 GB DDR2
[TBODY] [/TBODY]
ram

160 GB (4.200 rpm) S-ATA HDD
[TBODY] [/TBODY]
Microsoft Windows® Vista

Toshiba Bass özelliği geliştirilmiş ses sistemi, stereo hoparlörler
[TBODY] [/TBODY]
Ana kart:
Mobile Intel® 965GM
[TBODY] [/TBODY]

Aldığın hata GPU hatası, Bluetooth yazsada. İnject EDID seçeneği ile başlat diğer tüm seçenekleri devredışı bırak. Eğer olmazsa Transmac ile USB'den NVDA kextleri kaldır. Eğer ATİ kullanıyorsan ATİ kextlerini kaldır.

Aldığın hata GPU hatası, Bluetooth yazsada. İnject EDID seçeneği ile başlat diğer tüm seçenekleri devredışı bırak. Eğer olmazsa Transmac ile USB'den NVDA kextleri kaldır. Eğer ATİ kullanıyorsan ATİ kextlerini kaldır.
Chameleon bootloader'da Inject EDID seçeneği nerede?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı