TP-Link TD-W9970V3 modem kullanırsam hız artışı yaşanır mı?

Phecartes

Hectopat
TP-Link TD-W9970V3 model modem bulunuyor elimde. İnternet altyapım ADSL 16 Mbps'ye kadar destekliyor. Şu an kullandığım Airties 5444 model bir modem. 8 Mbps civarı internet alıyorum. Paket 24 Mbps falan ben 1/3'ini ancak alıyorum hız olarak. TP-Link modemi takarsam herhangi bir etkisi olur mu? Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki modemde birbirinden kötü denebilir. Yine de TD-W9970 kötü olsa bile Airties marka modeminizden daha güncel. Onu kullanabilirsiniz. Zaten daha kötü sonuçlar verirse eski modeminize geri dönersiniz. Denemekten zarar gelmez.

İki modemde birbirinden kötü denebilir. Yine de TD-W9970 kötü olsa bile Airties marka modeminizden daha güncel. Onu kullanabilirsiniz. Zaten daha kötü sonuçlar verirse eski modeminize geri dönersiniz. Denemekten zarar gelmez.
Teşekkür ederim cevabınız için. Modemi takıp denedim biraz önce fakat bir türlü internete bağlanmadı :D belli bir süre beklemek gerekiyor mu bu tür modemlerde ? 10 Dakika gibi bir süre modem ayarlarının yapılmasını bekledim 1002 kodlu hatayı verip durdu ttnet.

Teşekkür ederim cevabınız için. Modemi takıp denedim biraz önce fakat bir türlü internete bağlanmadı :D belli bir süre beklemek gerekiyor mu bu tür modemlerde ? 10 Dakika gibi bir süre modem ayarlarının yapılmasını bekledim 1002 kodlu hatayı verip durdu ttnet.

TurkTelekom'un verdiği kullanıcı adı ve şifre ile modem kurulumu yapmanız gerekiyor.

Hocam ADSL altyapıda nasıl VDSL bir paket aldınız?
Limitsiz olarak 24 mbps internet verebiliyoruz demişlerdi. 1 yılı geçti 2 yıl taahhütlü almıştım. aradığımda 8 Mbps hız alıyorum dedim. Maksimum alabileceğiniz hızı alıyorsunuz dediler. Ama araştırdığımda altyapı olarak bulunduğum yer 16 mbps destekliyor. Cidden anlamıyorum bu ttnet:'in işlerini :D

Geri
Yukarı