Trendyol Express kargom kayıp mı oldu?

furyfurr

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500X Asus Tuf B450M-Plus gaming Xpg 3000MHz CL16 16GB(2X8) Asus Dual RX5500XT 4GB 512Gb NVMe m.2 1TB WD&SEAGATE HDD Corsair Carbide 05
Ben 2 Temmuz tarihinde hakii time Pro kulaklığını aldım fakat ayın 4'ünden beri kargoda hareketlilik yok, tahmini teslim yarın yazıyor fakat transfer merkezi vesaire gibi şeylerde yeni güncelleme geçirilir diye bekledim fakat o da olmadı.

.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-06-21-36-38-490_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-06-21-36-38-490_com.android.chrome.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 2 Temmuz tarihinde hakii time Pro kulaklığını aldım fakat ayın 4'ünden beri kargoda hareketlilik yok, tahmini teslim yarın yazıyor fakat transfer merkezi vesaire gibi şeylerde yeni güncelleme geçirilir diye bekledim fakat o da olmadı.

Normal hocam güncelleme yapılmamıştır Trendyol'un tahmini teslim tarihini aksattığını hiç görmedim hatta aynı şehir içinde belki de aynı gün teslimat yapabilecekken tarihi teslim tarihinde getirmeyi amaçlıyorlar.

Normal hocam güncelleme yapılmamıştır Trendyol'un tahmini teslim tarihini aksattığını hiç görmedim hatta aynı şehir içinde belki de aynı gün teslimat yapabilecekken tarihi teslim tarihinde getirmeyi amaçlıyorlar.

Neden öyle bir amaçları var ki? Canlı desteğe sordum zaman cevap alamıyorum içiniz rahat etsin cevabı veriliyor

Yarın bir anda siparişiniz dağıtıma çıktı denilebilir bazen güncellemiyorlar endişe yapmanızı gerektirecek bir durum yok şu anlık.

Trendyol'un kendisine ulaşın direkt bilgi verebilirler kendi kargo şirketleri çünkü

6 gün bekleyin dendi talepler için

Yarın bir anda siparişiniz dağıtıma çıktı denilebilir bazen güncellemiyorlar endişe yapmanızı gerektirecek bir durum yok şu anlık.

Hiçbir hareketlilik yok.

Teslim edilmedi. Kargo transfer merkezinde unutulduğunu düşünüyorum

Son düzenleme:
6 gün bekleyin dendi talepler için.

Hiçbir hareketlilik yok.

Teslim edilmedi. Kargo transfer merkezinde unutulduğunu düşünüyorum.

Teslim edileceği şubenin telefon numarasına ulaşın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-08-07-48-17-797_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-08-07-48-17-797_com.android.chrome.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı