Trendyol kayıp kargo

modexl35

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, 10 gündür depoda bekleyen bir türlü yola çıkmayan kargom var. Müşteri hizmetleri talep oluşturdu. Bundan sonrası ne olur? Kahve çekirdeği almıştım, bayatlamış olabilir. Daha önce başına gelen oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, 10 gündür depoda bekleyen bir türlü yola çıkmayan kargom var. Müşteri hizmetleri talep oluşturdu. Bundan sonrası ne olur? Kahve çekirdeği almıştım, bayatlamış olabilir. Daha önce başına gelen oldu mu?

İlk defa benim de 2 kargomu bekletıyorlar sorun bizde ama Trendyol çalışmaya devam ediyor.

İade edin. Kabul etmezlerse donlarına kadar alın sonra bize de XSS düşerse güzel olur :D

Yerinde olsam yenisini alır bekleyeni almadan iade gönderirim.

Hepsiburada güzel de N11 de sıkıntılı satıcılar çok fazla.

Vallahi şansıma kaç yıldır hepsinden alışveriş yaparım geçen sene Trendyol kendisi değil ürünü gönderdiği kargo şirketi berbattı 1 tane oyuncu koltugu sipariş verdim 1 ayda gelmişti Trendyol tavsiye ederim ama kaliteli satıcı arayın derim.

Geri
Yukarı