Trendyol'dan Zeiron Galaxy hazır sistem alınır mı?

AXXURT

Zeptopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar burada birkaç yorum okudum ty vb. sitelerden hazır sistem almayın diye bir de ben sorayım dedim. Çok yüksek bütçeli bir sistem değil gözüme iyi göründü satıcı firma iyi görünüyor yorumları da çok iyi ama bilemedim sistem burada:

Zeiron Galaxy i5-10400F 16GB DDR4 512GB M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Trendyol vb yerlerden hazır sistem almayın, İtopya, vatan gibi yerlerden alınmalı.

Selamlar burada birkaç yorum okudum ty vb. sitelerden hazır sistem almayın diye bir de ben sorayım dedim. Çok yüksek bütçeli bir sistem değil gözüme iyi göründü satıcı firma iyi görünüyor yorumları da çok iyi ama bilemedim sistem burada:

Zeiron Galaxy i5-10400F 16GB DDR4 512GB M.2 SSD GTX1660 Super 24" 165Hz Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Fiyatını hak etmiyor İtopya ve İncehesap gibi sitelerde bu fiyata daha iyi hazır sistemler bulabilirsin.

Almayın çünkü bu fiyata 4060 sistemler satılıyor. GTX 16 serisinin fişi de çekildi zaten. Ha eğer tam set bir bilgisayar alacaksanız düşünebilirsiniz. Sadece tam set düşünüyorsanız.

2.elden kasa toplayın.
Ekipman olarak Haste/H2002D/Klasse Pro/AK680 alın.
Monitör olarak R25i-30 alın.

Geri
Yukarı