Trust GXT 545 Yula Kablosuz Gamepad 219TL

• Konuyu başlatan KuoNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 4B
Kasım'da yine sizin açtığınız konuda 199'a düştüğünde güvenemeyip almamıştım. Kasımdan beri 400-600 liralarda geziyordu şaka gibi. Şu fiyata düştüğünü görünce saniyesinde aldım.

Araba yarışı oynacaklar başka kollara da yönelebilir. Tetiklerinde ölü bölge var, en azından benimkinde.

200 TL'yi görünce kablolu sandım. Benimki kablolu ve tetiklerinde ölü bölge var. Bu kablosuzun da kabloludan tek farkı kablosunun olmaması yanlış bilmiyorsam, başka farkı yoktu diye hatılıyorum. Bunu düşünürek alın. Şahsen araba yarışı oynayacakların başka kollara da bakmasını öneririm.

Uzun süre kullanan var mı? Bir süre sonra analoglarının sapıttığı söyleniyor. Pes/Fifa'da yamuk yürümeler, ölü bölgeler falan. Bilgisi olan var mı?

Gazınıza gelip satın aldım umarım sorun yaşamam. Witcher/rdr ve Forza oynamak için aldım sorun yaşamazsam çok iyi olur. Yaşarsak da forumdaşlarımın canı sağ olsun. İlk defa incelemelere vakit harcamadan aldım. En kötü satarız.

Gazınıza gelip satın aldım umarım sorun yaşamam. Witcher/rdr ve Forza oynamak için aldım sorun yaşamazsam çok iyi olur. Yaşarsak da forumdaşlarımın canı sağ olsun. İlk defa incelemelere vakit harcamadan aldım. En kötü satarız.
Hocam post atılır atılmaz mı aldınız? Sayfayı yenileyip duruyorum ama 550TL gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı