Trust GXT 545 Yula Kablosuz Gamepad 219TL

• Konuyu başlatan KuoNN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 4B
Evet mümkün. Gamepadi 3-4 aydır kullanıyorum sorusu olan varsa sorabilir.
Genellikle yarış oyunları oynuyorum tetik hassiyeti nasıl? ve bir süre sonra analoglarda sağa sola kayma oluyor mu? Önceden PSG05 model gamepadim vardı fakat birkaç kere düşürünce maalesef analog hassasiyeti gitti. Bu modelde kendiliğinden analog kayma sorunu var ma?

Düşmelere karşı dayanıklı mı?
Toplasan 3 kere düşürmüşümdür. Her hangi bir hasar almadı ben düşürdüğümde fakat garanti veremem tabi ki. Malzeme kalitesi premium hissettiriyor.
Hocam direkt tak-çalıştır olarak mı kullanılıyor, yoksa driver vs. lazım mı?
Driver gerekmiyor. Ürün yanında USB dongle ile geliyor. PC'ye USB'yi takıp direkt oynamaya başlıyorsunuz. Xinput/Direct Input arasında geçiş yapabilirsiniz.
Genellikle yarış oyunları oynuyorum tetik hassiyeti nasıl? ve bir süre sonra analoglarda sağa sola kayma oluyor mu? Önceden PSG05 model gamepadim vardı fakat birkaç kere düşürünce maalesef analog hassasiyeti gitti. Bu modelde kendiliğinden analog kayma sorunu var ma?
Yarış oyunu hiç oynamadım. Fakat kayma vs. gibi bir sorunla karşılaşmadım. Analog kontrolcüsü PS kontrolcüsü kadar yumuşak değil.
Tetik hassasiyeti var mı?
Evet var.

Benimki geldi. Gamepad biraz küçük arkadaşlar eğer eliniz büyükse biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ama onun dışında çok kaliteli ve şık duruyor.

IMG_20220107_145525.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün bugün elime ulaştı, 2-3 saate yakın kullandım. Fiyatına göre gerçekten başarılı bir ürün. İndirim haberi için teşekkürler <3

Geri
Yukarı