TSI vs TDI

TSI motor hakkında iyi yorumlar var genel olarak, T-Roc şirket aracında da 1.5 TSI vardı yanlış hatırlamıyorsam. Yakıt tüketimi fena değildi, ortalamada 8.0 litre civarındaydı ama rölantideki sesi bana tuhaf geldi. Sanki benzinli bir araca göre biraz fazla rölanti sesi var gibi. Kaput ses yalıtımından dolayı da olabilir, emin değilim.

TDI motorları bilmiyorum, kıyaslama yapamayacağım.

Son düzenleme:
Konuyla alakasız ama Volvo 5 silindirleri Türkiye'de bilinmese de inanılmaz derecede boost kaldırabilen dayanıklı motorlar ayrıca sesleri de muazzam, çoğunluk yavru V10 diyor ve ateşleme sıralaması sayesinde çok dengeli motorlar.

Benzinli Golf 287 binde gümlemişt bir testte.

Ben 1.4TSI Stage 1 Warexli Golf 7 kullandım şu an anneme verdik. 288 binde açıkçası bunu görünce korkmadım değil. Stage 1 atıp Warex koymak ne? Hem performansı arttırmaya çalışmışsın hem de bir yandan düşürmüşsün diyenler olabilir. 1.4 araba ne bekliyoruz bundan :D bu arada anneme egzozu ve yazılımı kaldırmadan verdik. Gaza basmıyor :D

Bu ses favorim. Araç değiştirdiğim için artık duyamıyorum. 😞
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bizim sitedeki sütçü Hakan abim sağ olsun transporter'ından her gün duyuyoruz. :D

Bu ses favorim. Araç değiştirdiğim için artık duyamıyorum. 😞
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sesinin güzelliği kadar da ömrü çok uzun. Yedekte bulundurduğumuz 1.9 Life Caddy var. 460 binde ve motoru saat gibi çalışıyor.

Geri
Yukarı