Ttec marka scooter almak

EsekKuyrugu

Hectopat
MediaMarkt'a "Xiaomi Mi Pro 2" alma düşüncesiyle girdim ama oradaki personelin övmesiyle "Ttec Boost amortisörlü katlanır elektrikli scooter" adlı Scooter'ı aldım (model numarasını bulamadım). Bana tekerleğinin dolgu olduğu için patlamadığını, ön tekerde 2 tane amortisör olduğunu söylediler. Aynı zamanda bana iki Scooter'ın da 25km/h yaptığını söylediler ama bir farkla; ttec marka olan normalde daha fazla hız yapabiliyormuş ama devlet 25km hız ve altını yasal yaptığı için hız limiti varmış. Yarın öbür gün devlet sınırlamayı yükseltirse bununda hızı yükselir dediler. Bende aldım geldim ama içimde "acaba Xiaomi Mi alsaydım?" diye bir düşünce var. Çünkü daha bilindik bir marka ama Ttec'i kimse bilmiyor adını sanını birkaç dandik kulaklık dışında hiç duymadım. Sizce iade işlemlerine bakmalı mıyım yoksa tercihim iyi mi?

Benzer cihazlar. Ancak ben şahsen dolgu tekerden nefret ediyorum.

TTEC ürünleri çok kullandım. Kaliteli urunlerdi fakat scooter olarak nasıldır bilmiyorum. YouTube vb gibi yerlerden inceleme videosu izlemeniz faydalı olabilir.
Hocam işte sıkıntı o. Hiçbir incelemesi yok internette. Acaba dünya üzerinde tek alan ben miyim şüphelenmeye başladım.
Benzer cihazlar. Ancak ben şahsen dolgu tekerden nefret ediyorum.
Nedenini söyler misiniz acaba ben yabancıyım tekerlek konusuna.

Keşke Xiaomi Mi Pro 2 alsaydınız. TTEC'in uzun ömürlü olacağını sanmam.
Adam özellikle belirtti uzun yıllar kullanırsın diye. Hepsi satış hilesi mi acaba? Çünkü mantıklı gelmiyor adam satmak için satsa 500 tl daha pahalı olan Mi Pro 2'yi satmaya çalışırdı ama ttec'i övdü. Yada belki kimse almıyordur da ellerinde fazla stok kalmıştır diye. Orasını bilmiyorum artık aydınlatırsanız sevinirim.

Hocam işte sıkıntı o. Hiçbir incelemesi yok internette. Acaba dünya üzerinde tek alan ben miyim şüphelenmeye başladım.

Nedenini söyler misiniz acaba ben yabancıyım tekerlek konusuna.

Adam özellikle belirtti uzun yıllar kullanırsın diye. Hepsi satış hilesi mi acaba? Çünkü mantıklı gelmiyor adam satmak için satsa 500 TL daha pahalı olan Mi Pro 2'yi satmaya çalışırdı ama TTEC'i övdü. ya da belki kimse almıyordur da ellerinde fazla stok kalmıştır diye. Orasını bilmiyorum artık aydınlatırsanız sevinirim.

Elbette satış hilesi. Hocam satan kişiye asla güvenmeyin. Genel olarak böyle yerlerde çalışan herkes satmak için yalan söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı