Ttec marka scooter almak

Ne yaptın hocam iade ettin mi? Kullanıyorsan Ttec'den memnun musun? Teşekkürler.

Kullanıyorum hatta bayağı ustalaştım tek sıkıntı İstanbul yolları aşırı engebeli ve tırtıklı olduğu için birazcık vidalar gevşedi şu an sürerken biraz çat çut sesleri çıkarıyor ama vidaları sıkarsak düzeleceğine inanıyorum. Kullanıyorum kullanmasına ama bir daha olsan bir daha alır mısın diye sorsalar almam derim. Çünkü bence Ttec Boost, Onvo OV-007 adlı scooterin boyanmış hali. Eğer daha ucuza bulursanız Onvo OV-007 almanızı öneriyorum. Hatta eğer bütçeye biraz daha ekleyebilirseniz Onvo OV-011 veya OV-012 almanızı öneririm. Bluetooth destekleyen bir cihaz istiyorsanız ise Xiaomi Mi Pro 2 alabilirsiniz ama onu arkadaşım kullanıyor ve pek beğenmedim. Diğer markalar varken tavsiye etmem.

Kullanıyorum hatta bayağı ustalaştım tek sıkıntı İstanbul yolları aşırı engebeli ve tırtıklı olduğu için birazcık vidalar gevşedi şu an sürerken biraz çat çut sesleri çıkarıyor ama vidaları sıkarsak düzeleceğine inanıyorum. Kullanıyorum kullanmasına ama bir daha olsan bir daha alır mısın diye sorsalar almam derim. Çünkü bence ttec Boost, onvo OV-007 adlı scooterin boyanmış hali. Eğer daha ucuza bulursanız onvo OV-007 almanızı öneriyorum. Hatta eğer bütçeye biraz daha ekleyebilirseniz onvo OV-011 veya OV-012 almanızı öneririm. Bluetooth destekleyen bir cihaz istiyorsanız ise Xiaomi Mi Pro 2 alabilirsiniz ama onu arkadaşım kullanıyor ve pek beğenmedim. Diğer markalar varken tavsiye etmem.

Hocam, ben de alacağım, yarin sipariş verecegim. Xiaomi Pro 2 mi yoksa TTEC Boost mu? Dedikleri gibi menzili yuksek mi 40 km 35 km arasi gidiyor mu? Aralarinda neredeyse 2000 TL var. Merakla bekliyorum yorumunu.

Hocam, ben de alacağım, yarin sipariş verecegim. Xiaomi Pro 2 mi yoksa TTEC Boost mu? Dedikleri gibi menzili yuksek mi 40 km 35 km arasi gidiyor mu? Aralarinda neredeyse 2000 TL var. Merakla bekliyorum yorumunu.
Bence Onvo-011 veya Citymate Pro 500 alın.

Teknosa'da Reeder marka telefon kitlemeye çalışan elemanlara benzettim. Tamamen alacağı primle alakalı size onu satmak istemesi. Dolandırıcılık mı değil adamlar sadece övüyor ama yanıltıcı olabiliyorlar. Neyse ki beğenmişsiniz ürünü.

Xiaomi mi pro 2 tercih edilebilir. Ama dediğim gibi Onvo alma şansınız varsa daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Bence Onvo-011 veya Citymate Pro 500 alın.
Kesinlikle.
Teknosa'da Reeder marka telefon kitlemeye çalışan elemanlara benzettim. Tamamen alacağı primle alakalı size onu satmak istemesi. Dolandırıcılık mı değil adamlar sadece övüyor ama yanıltıcı olabiliyorlar. Neyse ki beğenmişsiniz ürünü.
Hayır ürünü sadece övmedi adam açık açık Xiaomi'yi gömdü.

Öyle diyorsunuz ama, İzmir hiltown Xiaomi mağazasından mi Pro 2 kugoo modelini aldım. 13 gün önce ürünü açıp kurdular şarjı yoktu eve gittim şarj ettim ama sıfır ürün açılmadı ekranı gelmedi, ertesi gün ürünü mağazaya götürdüm değişimini yaptılar yeni ürün verdiler. Aradan 7 gün geçti E1 hatası verdi ürün gitmiyor yolda kaldım. Tekrar mağazayı aradım getirin dediler. Ürünü iade ettim. 11 gün içerinde 3 kere Xiaomi mağazasına gittim. Bende iyisi diye gittim ama paramla rezil oldum.

Hocam merhaba bu üründen almayı düşünüyorum diğerleri ile arasında fiyat farkı var bir yerde buldum uyguna Onvo 11 ile yarıdan daha ucuz. Işimi görür mü suphedeyim. Malzeme kalitesi nasıl yokuş cikiyor mu menzili nasıl cevaplarsanız memnun olurum.

Hocam merhaba bu üründen almayı düşünüyorum diğerleri ile arasında fiyat farkı var bir yerde buldum uyguna Onvo 11 ile yarıdan daha ucuz. Işimi görür mü suphedeyim. Malzeme kalitesi nasıl yokuş cikiyor mu menzili nasıl cevaplarsanız memnun olurum.

Menzili kesinlikle yazdığı gibi 40 gitmiyor ama İstanbul şehrinin yollarına göre iyi dayanabiliyor. Yokuş aşırı dik değilse çıkıyor merak etmeyin 1-2 istisna haricinde yokuşlarda sorun yaşatmadı. Malzeme çoğunluk olarak metal. Xiaomi daha hafif gelmişti gözüme, bu daha ağır gibi ama kiloları neredeyse aynıymış pek anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı