TTNET 8 Mbps mi SuperOnline 8 Mbps mi?

Ttnet 8 mbps diye ayın ilk 5-10 günü yüksek hız veriyor, sonra bağlantı kopmaları başlar ve hız düşer destek hattını ararsın birşeyler yaparlar, ertesi gün yine aynı sorun. Bu pek Süperonline'da olmuyor.

TTNET yukarıdaki arkadaşın dediği gibi yavaş ve kopma sorunlarıyla dolu bir internet sağlayıcısı o yüzden onu terk edip Superonline'a kayıt oldum. TTNET'liyken youtube'da 360p videoları bile zar zor izlerken Superonline'da youtube'daki 720p videolar rahatlıkla izleniyor. böyle ayda 1 veya 2 ayda bir yavaşlama sorunu oluyor arayıp düzeltiyorlar Superonline'ın tek kötü yanı bu. ama kesinlikle ben Superonline'ı tavsiye ederim.

dediğim gibi hızları 8 mbps olarak gözükse de fark apaçık belli yani ben ttnet kullanırken youtube'da 360p videoları zor izlerken Superonline'da şuan 720 p videoları rahatlıkla izliyorum. tabi bu bulunduğun hattın kalitesine göre de değişebiliyor. şimdi denemek için bir şarkı videosu açtım 1080p'ye getirdim rahatlıkla donmadan izleyebiliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı