TTNET Ultranet 16 Mbps vs Hipernet 24 Mbps

TTNET orada bir kelime oyunu yapıyor "24 Mbps'ye kadar" diye bir söz söylüyor adam bunu dedikten sonra sana gider 3Mbs hız verir. Sonra arayıp söylersin onlar da size; " Biz size 24 Mbps'ye kadar demiştik kesin 24 Mbps dememiştik derler. " . Aynısı başıma geldiği için söylüyorum.

TTNET orada bir kelime oyunu yapıyor "24 Mbps'ye kadar" diye bir söz söylüyor adam bunu dedikten sonra sana gider 3Mbs hız verir. Sonra arayıp söylersin onlar da size; " Biz size 24 Mbps'ye kadar demiştik kesin 24 Mbps dememiştik derler. " . Aynısı başıma geldiği için söylüyorum.
3 Senedir Kullanıyorum TTNET AKK Aşımı Hariç Hiç 23 Mbps Aşağısını Görmedim

3 Senedir Kullanıyorum TTNET AKK Aşımı Hariç Hiç 23 Mbps Aşağısını Görmedim
Peki şuan bu tarifeye geçsem önerirmisin AKK sınırlamasıda yok http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx

Öncelikle Merhaba TTNET Hipernet 24 Mbps 75 Gb Adil Kullanım Kotalı 63 TL lik Paketi Kullanıyordum .
Memnun Kalmadığımı Söyledim Kapattırmak İstediğimi Söyleyince http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/haydi-cifte-telli-ye.aspx Beni Bu Pakete Yönlendirdiler Hem AKK Kalktı Hemde Fiyatı Düşdü Tavsiye Ederim.
Bu tarifeyi inceledim Aylık kullanım Kotası Sınırsız yazıyor, ama Koşullar bölümünde ise Adil kullanım kotasının 75 GB olduğunu belirtiyor. Eminmisiniz AKK kalktığına bir yanlışınız olmasın.

Bu söylediklerinizden sonra VDSL 2 geçmeden birkez daha düşünür oldum. Tek sıkıntım adil kullanım kotamı 50 GB ye düşürdüler 75 GB ye çıkartmak istediğimde 5 tl ücret yansıtılacak faturama aylık ödeyeceğim fatura 58,00 TL olacak, @loneycool arkadaşımızın önerdiği çiftetelli kampanyasına geçersem aylık ödeyeceğim fatura 59,00 TL olacak hem hızım artacak hemde adil kullanım kotası derdi ortadan kalkacak diye düşündüm.

iyi günler sosyalci arkadaşım, bugün çiftetelli kampanyasını merak ettiğimden TTNET Müşteri temsilcimi aradım ( Hipernet ve Fiber için ayrı bir birim oluşturmuşlar öyle iddia ediyorlar ). Müşteri temsilcisi site üzerinde yanlış bilgi aktarıldığını bu paketlerin '' adil kullanım kotasının bulunduğunu '' TTNET'in AKK bulunmayan sadece iki paketinin olduğunu bunun sadece fiber ve adsl için verildiğini hipernetin dahil olmadığını ve adsl için fiyatlandırmanın 189 TL olduğunu belirtti. Yanlış yönlendirilip zor durumda kalmanızı istemem eğer bu pakete geçmek istiyorsanız tekrar düşünün.

iyi günler sosyalci arkadaşım, bugün çiftetelli kampanyasını merak ettiğimden TTNET Müşteri temsilcimi aradım ( Hipernet ve Fiber için ayrı bir birim oluşturmuşlar öyle iddia ediyorlar ). Müşteri temsilcisi site üzerinde yanlış bilgi aktarıldığını bu paketlerin '' adil kullanım kotasının bulunduğunu '' TTNET'in AKK bulunmayan sadece iki paketinin olduğunu bunun sadece fiber ve adsl için verildiğini hipernetin dahil olmadığını ve adsl için fiyatlandırmanın 189 TL olduğunu belirtti. Yanlış yönlendirilip zor durumda kalmanızı istemem eğer bu pakete geçmek istiyorsanız tekrar düşünün.
Merhaba güzel kardeşim, dünden beri bende düşünüyorum müşteri hizmetlerini bu konu ile ilgili arayıp bilgi almadım sadece geçersem nasıl olur dedim cayma ücreti ödersiniz dedi zaten @loneycool arkadaşımızın bilgisi üzerine bu konuyu merak ettim. Kendisi daha önce kullanmış olduğum 75 GB lik Hipernetimimi memnun kalmayıp kaptmak istediğimi söylediğimde bana bu çiftetelli kampanyasını önerdiler bende geçtim, hem hızım arttı, hemde AKK kotasından kurtuldum diyince geçmek istedim. Verdiğin bilgiler ve araştırman için çok teşekkürler kardeşim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı