TTNET UltraNet 16 Mbps

msavasman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba
TTNET kullanıcısıyım hızım ile ilgili problem var
Geceleri 2.30 gibi hızım 10 mbps çıkıyo sabah 8-9 gibi tekrar 3mbps düşüyo (AKK YOKKEN) ne yapabilirim ttneti daha önce 2-3 kez aradım sürekli oyalıyolar
yok bilmem modeminiz açıkmı ışıkları yanıyomu
diyorumki internetim yavaş bana internete bağlanabiliyomusunuz diye garip garip sorular soruyo
arıyorum yok hattınızı kontrol ediyorum çevrenizde çalışma var mı kontrol ediyorum diyip geçiştiriyolar
bunun sebebi ne olabilir ne yapabilirim
bide AKK geldiğinde hızım 0.94'lere bile düşüyo o derece facebooktaki yazılar bile gelmiyor :) yorumlarınızı bekliyorum

Aynı tarifeyi kullanmaktayım, senin yaşadığın sorunları yaşamadım. Lâkin müşteri hizmetlerinin ilgisizliği ile seninle hemfikirim. :)

Benimde öyleydi sabah 14 mb ile indirme yaparken aksamları kopmalar oluyordu. Aradım hattım desteklemediği için kopmalar oluyormuş hızı 8 mb sabitledi sorun çözüldü. Ama modem ara yüzünden bakınca hattım 20 mb destekliyor bende anlamadım orasını.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı