Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bir şey diyeyim. Ben bu forumu bırakıyorum. Aklı olmayıp fikri olan ergenlerle dolmuş. Doğru bir şeyi doğru şekilde iktidar yaptıysa ve doğru dediyseniz vay halinize. Bir de iktidar ayrıştırıyor derler. Muhalefetin sırf iktidarı eleştiriyor diye saman altından nasıl su yürüttüğünü görmezler. İktidar zaten hatalarla dolu bir yol çiziyor artık gitmesi gerek ama yetmez. Hepsini asın diyecekler imkanları olsa. Neden bu kin? Adam seçilmiş yapamazsa bir daha seçilemeyecek zaten. Ne bu tantana yok devlet yok olacak geleceğimizi çaldılar şöyle böyle. Çalmış olabilir de sen niye insanları kin ve nefrete yönlendiriyorsun nerede görülmüş kin ve nefretten huzur doğduğu? Allah hepsini bildiği gibi yapsın bu ülkeye böyle hatalar yapan bir iktidar ve iktidar olmaya çalışmayan bir muhalefet vermiş.

Artık şakasına yorum yazıyorum zaten hocam. Hem kendimi savunuyorum, hem karşı tarafı üzmüyorum. Tek taşta iki kuş 😁.

İnsan beyinle konuşur değil mi? Kalbiyle oy vermez. Beyniyle oy vermeli. Ama siz kalbinizle oy veriyorsunuz, düşünerek vermiyorsunuz. Beyniniz yıkanmış.

Ara sıra beyne su lazım hocam, size de tavsiye ederim.

Kahin olmadığım için bilmiyorum. Batarız da, yükseliriz de bilinmez. Şu yaşlı amcalar ve Z kuşağı oy vermesin kafi.

Evet var! Sizin gibi kindarların soyunu kurutacağız Türkiye'de. Atatürk'ün düşmanına bile saygı gösterdiği ve cumhuriyeti emanet ettiği gençliğe bak. Kendi vatanından adama düşman muamelesi yapıyor.

Evet var! Sizin gibi kindarların soyunu kurutacağız Türkiye'de. Atatürk'ün düşmanına bile saygı gösterdiği ve cumhuriyeti emanet ettiği gençliğe bak. Kendi vatanından adama düşman muamelesi yapıyor.
Umarım bu gidişiniz en kısa sürede gerçekleşir. Görüşürüz! Yanınıza recebi de almayı unutmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı