Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buradaki çoğu kişinin gördüğünün aksine görüyorum bence güzel bir cevap :)

Evet var! Sizin gibi kindarların soyunu kurutacağız Türkiye'de. Atatürk'ün düşmanına bile saygı gösterdiği ve cumhuriyeti emanet ettiği gençliğe bak. Kendi vatanından adama düşman muamelesi yapıyor.
Hocam hani forumu bırakıyordunuz? Hadi güle güle. İyi günler dilerim size! Ama dikkat edin sizin soyunuz tükenmesin.

Acele edin. Yoksa 2023 de sizin soyunuz kuruyacak.
Hahaha beni iki dakikada ampulcü yaptınız tebrik ederim. Biz eğitimle yaparız sizin gibi acı naraları atmayız forumlarda. Bizim örnek aldığımız insan Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'tür. Atatürk'ün gençliğinin soyunu kimse kurutamaz.

Hocam bir şey diyeyim. Ben bu forumu bırakıyorum. Aklı olmayıp fikri olan ergenlerle dolmuş. Doğru bir şeyi doğru şekilde iktidar yaptıysa ve doğru dediyseniz vay halinize.

Şu mesaj üzerine bilimi desteklemeye yönelik ne gibi adımlar atıldığı sorulmuş. Herhangi bir cevap vermek yerine insanları sorduğu için aşağılamışsın.

Seversin sevmezsin orası ayrı konu ama bari yapılan adımlara köstek olmayın. Gelecek yok gibi yaklaşımlar zaten halihazırda bugünümüzün de kararmasına yol açıyor. Ben her ne kadar sevmesem bile iktidarın en azından son zamanlarda bilimi desteklemeye yönelik attığı adımları destekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı